У Слов’янську шукають керівника краєзнавчого музею

краевед музей

Відділ культури Слов'янської міської ради (м. Слов'янськ, пл. Соборна, 2) оголосив 20.07.2016 конкурсний добір на посаду керівника закладу культури «Слов'янський краєзнавчий музей».

Для участі у конкурсі приймаються заяви від особи, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки, повідомляє сайт Слов'янської міської ради.

Документи приймаються до 19 серпня 2016 року (протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу) за адресою: м. Слов'янськ, пл. Соборна, № 2, адміністративне приміщення Слов'янської міської ради, каб. № 408.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надає відповідальна особа відділу культури – Гусейнова Оксана Володимирівна (тел. 2 56 32).

E-mail: culture@slavrada.gov.ua

Формування конкурсної комісії для керівника закладу культури відбудеться з 21 липня 2016 року по 10 серпня 2016 року згідно Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 955-VIII.

Трудовий колектив подає до складу конкурсної комісії для керівника закладу культури 3 кандидатури, які не є членами трудового колективу.

Громадські організації, мета діяльності яких відповідає галузевим напрямам діяльності закладів культури, подає по 3 кандидатури від кожної організації.

Жеребкування на відбір членів конкурсної комісії відбудеться 15 серпня 2016 року.

Перелік документів, що подаються претендентами на посаду керівника закладу культури згідно Закону України «Про культуру»:

стаття 214. Подання документів для участі в конкурсі

1. Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на посаду керівника державного чи комунального закладу культури.
2. Особа, яка бере участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подає такі документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім'я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах),
  • контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв'язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу,
  • копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси органу управління у встановлений цією частиною строк.

3. Перелік документів, зазначених у частині другій цієї статті, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

4. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

5. Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі орган управління оприлюднює подані документи, визначені у частині другій цієї статті, на своєму офіційному веб-сайті відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

6. Усі зацікавлені особи протягом семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту органу управління, які передаються конкурсній комісії.

7. Під час проведення конкурсу обробка персональних даних учасників здійснюється відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".

4
1

Эта запись была размещена в рубрики: