Знаходячи боєприпаси одні громадяни запобігають трагедії, а інші прирікають інших на лихо

0-02-01-0d5a3fb423453271543ccccc2b3775b6deb009b915e1773523b57280352a67fd_full

Житель Миколаївки запобіг ймовірній трагедії принісши в поліцію знайдену на вулиці гранату. А житель Лиману ймовірно отримає як мінімум до трьох років позбавлення волі за «сувенір» у вигляді набоїв, який він зберігав майже рік. 

На жаль, не всі громадяни до кінця розуміють всю небезпеку, яку несуть в собі боєприпаси. Знайшовши патрони, гранати або інші потенційно вибухові предмети вони залишають їх собі в якості сувенірів. Тим самим нехтуючи своєю безпекою та оточуючих. Тому поліцейські, щоб попередити можливі трагічні випадки регулярно проводять заходи направлені на виявлення та вилучення незаконної зброї та боєприпасів.

Так, патрулюючи в районі залізничного вокзалу Лимана поліцейські у 44 – річного чоловіка вилучили більше 70 патронів калібру 5,45 мм. Правопорушник пояснив, що знайшов набої в минулому році у лісосмузі. Так це чи ні, а також куди і навіщо чоловік ніс патрони належить встановити слідству.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 "Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами" Кримінального кодексу України. Санкція статті - від 3 до 7 років позбавлення волі.

Більш свідомим виявився житель Миколаївки. 58 – річний чоловік знайшовши гранату РГО приніс її в відділ поліції. Тим самим місцевий житель запобіг трагедії, адже боєприпас могли знайти діти і невідомо, чим би це могло закінчитися. Радіус ураження ручної оборонної гранати досягає 100 метрів.

Всього з початку року поліцейські Слов’янської оперативної зони з незаконного обігу вилучили понад 70 гранат, кулемет, 7 автоматів, 9 пістолетів, з яких 2 - це пістолети, викрадені під час захоплення адміністративної будівлі Слов'янського міськвідділу міліції, більше 5 тисяч патронів, а також міни, снаряди, підривники та інші вибухонебезпечні предмети.

Словянський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: