Знову пожежа на сміттєзвалищі с. Богородичне

IMG_3224
Як раніше інформував "Діловий Слов'янськ" сміттєзвалище біля с. Богородичне 20.07.2017 запалало знов.  Площа горіння відходів становила понад 2 га. Для тушіння пожежі були задіяні дві пожежні машини, ємність на тракторному лафеті. Відкрите горіння відходів припинено, проте диміння залишилося.

IMG_3222IMG_3216

Чому сміттєзвалище, яке загасили 19.07.2017 загорілося знов?  Представники департаменту екології та природних ресурсів встановили, що вогонь з поверхні сміттєзвалища перекинувся в середину. Горіння відходів у тілі сміттєзвалища не вдалося загасити водою, внутрішнє горіння триває. Для припинення внутрішнього горіння відходів необхідно припинити доступ  кисню до них. Відходи необхідно вкрити шаром інертного матеріалу.  Слов’янської РДА надано відповідні рекомендації.

IMG_3213
Представники департаменту екології та природних ресурсів  встановили, що сміттєзвалище біля с. Богородичне експлуатацію якого припинено, продовжує використовуватися для розміщення побутових відходів, будівельного сміття, відходів деревини. На сміттєзвалище відбувається несанкціонований збір вторинної сировини.

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: