У Слов’янську на місці згорілої дачі були знайдені боєприпаси

У Слов'янський відділ поліції надійшло повідомлення, про те, що на території одного з садових товариств знаходяться боєприпаси. За день до цього на цій ділянці сталася пожежа, внаслідок якої були знищені будови і згоріла вся рослинність. Наступного ранку сторож товариства виявив на випаленій землі боєприпаси, які він прийняв за великі патрони.

Розглянувши підозрілі предмети, правоохоронці встановили, що вони є зарядами для підствольного гранатомета. Свідки згадали, що під час пожежі чули вибухи – на щастя, при цьому ніхто не постраждав.

Ділянка вже тривалий час була занедбана – її господарі близько двох років тому виїхали за кордон. Місцеві мешканці згадали, що саме тут навесні 2014 року розташовувалися позиції незаконних збройних формувань.

Поліцейські спільно зі співробітниками державної служби з надзвичайних ситуацій вилучили 19 зарядів «ВОГ-17».

Після проведених всіх необхідних заходів безпеки, фахівці транспортували боєприпаси за межі садового товариства і знищили її шляхом підриву.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 КК України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача або збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу», за яке передбачено від двох до п'яти років позбавлення волі.
Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: