Навчаємося та вдосконалюємося: як підлітки зі Слов’янська вивчають англійську в Західній Україні

LEMMZ-o66zg     Заволодіти увагою підлітка, привчити його навчатися, надати стимул для мотивованої навчальної діяльності-дуже складне завдання. Я, як мати, та освітянка з неабияким стажем, це знаю добре.

Uc9U98RRRxA

Ускладнення змістовного боку знань вимагає від учнів і досконаліших способів їх здобуття. Зростає рівень абстрагування і узагальнення, формуються системи прямих і зворотних логічних операцій, міркувань і умовиводів, які стають більш усвідомленими, обгрунтованими й логічно досконалішими.

vPbYexOdAp8

У підлітковому віці спостерігається зниження успішності, інтересу до учіння. Причини цього явища:

- освітнє середовище приваблює не стільки навчальною діяльністю, скільки можливістю спілкування з ровесниками;

- розширюється коло джерел інформації, життєвих зв'язків;

- нові вимоги в середній школі - поява нових вчителів, зростають вимоги до самостійності в навчальній діяльності;

- внаслідок актуалізації професійного вибору підліток поділяє навчальні предмети на «важливі і неважливі».

wiZ6JWfA1AQ

Ставлення підлітка до навчання переважно залежить від особи вчителя, тому диференціюється щодо різних предметів, які учень поділяє на «цікаві і нецікаві». В особі вчителя учні цінують ерудованість, справедливість, доброзичливість, тактовність, вміння організувати роботу учнів. Саме ці аспекти дуже добре розуміють викладачі філологічного напряму лінгвістичної школи «Prime Time» м. Слов’янська під керівництвом  Ябурової Олени Володимирівни. Колектив закладу постійно активізує пізнавальну та творчу діяльність вихованців, застосовуючи екскурсії, тематичні заходи, творчі та навчальні конкурси.

Вже декілька років поспіль вихованці закладу посідають призові місця на всеукраїнських мовних олімпіадах, отримують міжнародні сертифікати та ін..

w-t-DiJm1Us
Цього літа справжнім  святом для учнів стала подорож до Львова та Моршина. У супроводі чудових викладачів: Міроненко Яни та Погосян Ірини, дітлахи відкривали класичну витонченість Міста Левів, самобутню неповторність Західної України, красу пісенних Полонин, поетичність легенд Синєвіра та казкових водоспадів. Друзі з Заходу радісно відкривали мандрівникам таємниці аутентичного побуту, традицій, залучали до приготування народних страв, вивчення традицій.

x5p2eSi4-C8

Протягом подорожі у учнів не було жодної вільної хвилинки! Окрім екскурсій, вони навчалися англійської, вдосконалювали українську, відкривали себе , насолоджувалися творчими та філологічними квестами, навіть опанували американський футбол.

Z3nJdeOBlg0
Занурення у мовне середовище, спілкування з носіями англійської, польської, української мови дозволили підліткам від 10 до 15 років спілкуватись на хвилі постійного емоційного піднесення, зрозуміти свої потреби, визначити обрії майбутньої роботи и самоосвіти.

pRYpv-4WSrM
Кожна мить такого навчання приносила насолоду пізнання та самовдосконалення завдяки майстерності Педагогів. А також, сприяє розвитку патріотичного мислення та толерантності Золотого Фонду нації.

fGGU0ML3OT8jI5R133JqkwgwXXrX_dA1Y

Наталія Челов’ян
мати вихованки закладу

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: