Поліцейські розшукали двох неповнолітніх втікачів – «заробітчан» з Лиманського району

беглеціХлопці 2000 року народження самовільно покинули дитячий спеціалізований табір, розташований в Лиманському району.

Про це в поліцію повідомила адміністрація установи. Через два дні втікачів знайшли в Запоріжжі та повернули до табору. Як з’ясувалося хлопчаки хотіли підзаробити на баштані.

Як розповіли співробітники установи, відсутність хлопців вони помітили після обіднього відпочинку і відразу звернулися до співробітників поліції.

На пошуки неповнолітніх були орієнтовані всі зовнішні наряди та суміжні органи поліції. Хлопців вдалося знайти тільки через два дні за 300 кілометрів від табору – в Запоріжжі. Наряд поліції зупинив хлопців для перевірки документів, та як виявилося дітей вже два дні розшукують Лиманські колеги.

Хлопці розповіли що хотіли підзаробити, тому вирішили поїхати у Мелітополь збирати баштан. До Запоріжжі «заробітчани» доїхали автостопом.

За той час, що неповнолітні перебували без нагляду дорослих, стосовно них протиправних дій скоєно не було.

Поліція закликає громадян звертати увагу на дітей, які самотньо гуляють, особливо у вечірній і нічний час. Можливо, що дитина загубилася, або самовільно пішла з будинку або якої-небудь установи і може потрапити в біду. У таких випадках необхідно негайно звертатися в поліцію.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: