Співробітниками Слов’янської поліції проведено профілактичне відпрацювання своєї оперативної зони

Правоохоронці задокументовали незаконне зберігання наркотиків, виготовлення самогону, порушення умов зберігання вогнепальної зброї, а також виявили особу, що перебувала у розшуку.​

Для проведення профілактичного відпрацювання міст Слов'янськ, Святогірськ та Миколаївка, а також інших населених пунктів Слов'янського району було задіяно близько 50 співробітників Слов'янського відділу поліції. Перекриття всієї оперативної зони забезпечували 17 піших нарядів та 4 автопатрулі.

Протягом дня правоохоронці відвідали за місцем проживання понад півсотні громадян, які переховуються від правосуддя. Під час проведення відпрацювання було виявлено мешканця Мирнограда 1968 року народження, який перебував в розшуку. При перевірці його даних з'ясувалося, що чоловік раніше був оголошений в розшук за статтею 164 Кримінального кодексу України «Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей».

У 34-річного мешканця селища Билбасівка Слов'янського району співробітники поліції виявили наркотичну речовину. У себе у дворі правопорушник ховав пакети із каннабісом. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів», яка передбачає до 3 років позбавлення волі.

Також в рамках проведення профілактичної роботи з населенням, поліцейські перевірили за місцем проживання 11 власників мисливської зброї. Двох з них було викрито у порушенні ст. 192 КУпАП «Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік». Тепер на них чекає штраф.

Дільничними інспекторами поліції стосовно двох місцевих жителів було складено адміністративні протоколи за ст. 176 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення». Продукти самогоноваріння і самогонні апарати були вилучені, їх власників чекає штраф відповідно до чинного законодавства.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: