З початку року співробітники Слов’янського відділу поліції розшукали 130 громадян

пропалВ ході оперативних заходів слов'янські поліцейські встанови місцезнаходження 130 людей, 28 з них неповнолітні і 54 ті, хто розшукувався за скоєння злочинів. Місцеперебування ще 78 безвістизниклих громадян встановлюється.

Всього співробітники Слов`янського відділу поліції розшукують 333 особи які ухиляються від покарання за скоєння кримінальних правопорушень: крадіжок, шахрайств, незаконного заволодіння автомототранспорту та багато ін. Також 183 чоловіка розшукується - за створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань.

Особливу увагу правоохоронці приділяють і пошуку людей, які без вести пропадають на окупованій території. Незважаючи на те, що у поліцейських немає доступу до захоплених міст, з початку цього року слов'янські правоохоронці розшукали 5 осіб зниклих в «республіці», місцезнаходження ще 22 належить встановити.

Всього співробітники Слов'янського відділу поліції розшукують ще 78 осіб зниклих без вісті.

Також 28 розшукових справ з початку року було порушено за фактами зникнення неповнолітніх, всі вони повернуті додому. Більше 90% дітей були знайдені в перші години після їх зникнення, але й були і такі, які по декілька днів переховувалась у своїх знайомих. На щастя за  час їх відсутності протиправних дій відносно дітей не скоєно.

Слов’янський відділ поліції Донецької області

 

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: