В Слов’янській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада

index (3)18 липня під керівництвом голови Слов’янської райдержадміністрації Олега Власова відбулася апаратна нарада.

На нараду було запрошено всіх керівників відділів, структурних підрозділів та управлінь, що звітували про проведену роботу за тиждень.

Розпочала нараду з доповіді начальник відділу діловодства та контролю Лариса Медвєдєва. За минулий тиждень до райдержадміністрації надійшло 4 письмових звернення з питань затримки виплати соціальної допомоги на дітей, призупинення виплати соціальної допомоги ВПО, надання матеріальної допомоги на придбання твердого пічного побутового палива для осіб, які мають право на пільги та житлові субсидії, про неотримання відповідей на запити від Привільської, Олександрівської сільських та Черкаської селищної рад.

index
Через Урядову гарячу лінію надійшло 12 звернень, в яких порушувались питання:

- соціального захисту;
- житлово-комунального господарства;
- діяльності органів місцевого.

По «Телефону довіри» за минулий тиждень повідомлень не надходило.

Про виплату заробітної плати бюджетним організаціям та установам та фінансування захищених статей видатків доповіла начальник фінансового управління Ірина Петрова. Станом на 14 липня 2016 року працівникам бюджетних установ Слов`янського району нарахована та виплачена заробітна плата за червень 2016 року у сумі 6041,3 тис. грн. Окрім, цього  за зазначений період  нарахована та виплачена заробітна плата за першу половину липня 2016 у сумі 641,6 тис.грн.

index (2)

Що стосується розрахунків бюджетних установ та населення за спожиті житлово-комунальні послуги з цього питання доповідь надав начальник житлового-комунального господарства Андрій Матяшов. Рівень сплати населенням с. Мирне по водопостачанню на липень 2016 року складає 60%, по с. Маяки 47%. За теплопостачання 127%. За енергопостачання відключено 18 абонентів.

Головним спеціалістом відділу освіти Наталею Антипенко було надано звіт щодо звернень громадян. Так, у період з січня по липень до відділу надійшло 7 письмових звернень. Всі звернення було задоволено.

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю райдержадміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: