Полиция Славянска предупреждает: берегите свою мототехнику

мотоворыЗ початку року в Слов'янську скоєно 22 викрадення автомототранспорту, серед яких 9 мопедів. Кожен третій транспорт повернуто власнику.

Чергове повідомлення про викрадення мопеда надійшло до чергової частини від 34 – річного жителя Слов'янська. Чоловік розповів, що на кілька днів поїхав на відпочинок, а коли повернувся, виявив пропажу свого скутера з подвір'я приватного домоволодіння.

Незважаючи на неодноразові попередження поліцейських про дбайливе ставлення до свого майна, незаконних заволодінь менше не стає. Практично всі зниклі мопеди були вкрадені з під'їздів житлових будинків, від магазинів або з подвір'їв приватних домоволодінь шляхом вільного доступу.

Мототехніка має невеликі габарити і найчастіше не обладнана протиугінною системою – саме ці фактори роблять даний вид транспортних засобів основним об'єктом викрадення. Процес крадіжки мототехніки набагато простіше і швидше, в порівнянні з викраденням автомобіля і займає у зловмисників секунди.

Однак багатьох злочинів можна було б уникнути, якби власники не нехтували першочерговими заходами безпеки. Тому поліція закликає мешканців бути пильними та дотримуватися наступних порад, які допоможуть зберегти ваш транспорт від злодіїв:

— не залишайте транспортний засіб без нагляду, як у під'їздах будинків, так і на вулицях, біля магазинів і в інших громадських місцях;
— ставте мототехніку ближче до найбільш жвавій і освітленій частині вулиці, подалі від темних кутів — злодії не люблять свідків;
— віддавайте перевагу платній автостоянці;
— обладнайте мототехніку протиугінними системами.

Водії, піклуйтеся про своє майно і пам'ятайте, що незаконне заволодіння краще попередити, ніж потім шукати пропажу. Якщо у вас же трапилося нещастя, негайно телефонуйте в поліцію за телефоном "102".

Слов'янський відділ поліції Донецької області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: