Поліцейські Слов’янська розповіли про свою роботу дітям в святогірському літньому таборі

Співробітники Слов'янського відділу поліції відвідали оздоровчий табір «Яструбок». Діти дізналися багато нового про роботу правоохоронних органів, а також змогли ознайомитися з дією зброї і спеціальних засобів.

Крім своєї основної діяльності по боротьбі із правопорушеннями співробітники поліції намагаються приділяти максимальну увагу, так званій, превентивній роботи. Спілкування з дітьми при цьому є дуже важливим, адже юні громадяни України повинні бачити в поліцейських своїх друзів і захисників. Протягом навчального року правоохоронці проводять заняття в школах, влітку - в дитячих таборах.

Днями правоохоронці відвідали оздоровчий табір «Яструбок», розташований в Святогорську. Поліцейські розповіли про види правопорушень, кримінальну відповідальність для неповнолітніх і правилах поведінки.

Діти дізналися багато нового про роботу поліції в умовах проведення антитерористичної операції, змогли приміряти на себе екіпіровку та спеціальні засоби, з якими несуть службу правоохоронці, вивчили прийоми рукопашного бою.

У іншому святогорському дитячому оздоровчому таборі «Ім. Чкалова» пройшло свято, на якому правоохоронці розповіли дітям про свою роботу, а учасники« ліги майбутніх поліцейських» взяли участь в «олімпіаді», що була організована співробітниками установи.

IMG_5693

У таборі «Ім. Чкалова», розташованому в Святогорську, недавно почалася нова зміна. Приїхавши на відпочинок дітей відвідали правоохоронці разом з учасниками «Ліги майбутніх поліцейських».

IMG_5729Саме в цей день вихованці табору відкрили «спортивну олімпіаду» - вони «перевтілилися» у збірні різних країн світу: України, Греції, Індії та інших. Для того, щоб краще «вжитися в роль» діти підготували національні костюми, в яких і брали участь в змаганнях. Компанію їм склала й команда слов'янських «лігівців».

IMG_5737
Правоохоронці розповіли про свою роботу, показали дітям зброю та спеціальні засоби, з якими несуть службу. Кожен бажаючий зміг на час «виявитися на місці» співробітника поліції - приміряти на себе всю екіпіровку та сфотографуватися в ній на пам'ять.

IMG_5743 IMG_5760 IMG_5768 IMG_5791 IMG_5812slavyansk-police.dn.ua

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: