Що заважає бізнесу в Донецькій області: ПРООН оприлюднила рекомендації як подолати бар’єри у розвитку бізнесу на Донбасі

barriers_biz_donbasПредставники Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН) узагальнили результати польових досліджень і численних дискусій стосовно чинників, які заважають розвиватися бізнесу на Донбасі.

Публікація «Подолання бар’єрів на шляху розвитку бізнесу на Донбасі: огляд ситуації та ключові рекомендації» висвітлює соціально-економічну ситуацію у Донецькій та Луганській областях станом на квітень 2016 року.

Для розвитку бізнесу у східних областях України необхідно враховувати експертну думку щодо поточних економічних тенденцій, існуючих проблем та перешкод на шляху розвитку бізнесу, напрямів його подальшого розвитку, ключових рекомендацій щодо усунення існуючих бар’єрів тощо, зазначають автори.

Публікація базується на результатах дослідження, проведеного в рамках проекту «Економiчне та соцiальне вiдновлення Донбасу», що реалiзується ПРООН в Українi за фiнансової пiдтримки Уряду Японiї. Виконавцем дослідження є компанія «Міжнародна Маркетингова Група України».

Публікація стане у нагоді урядовцям, фахівцям центральних, обласних та місцевих органів виконавчої влади, науковцям, представникам громадських організацій, усім, кого цікавлять питання економічного розвитку Донбасу.

УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

 ENGLISH VERSION

platforma-msb.org

1
0

Эта запись была размещена в рубрики:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: