Жителька Слов’янська стала жертвою вуличного грабіжника

З початку року в Слов'янську та Слов'янському районі сталося сім вуличних грабежів. У більшості випадків жертвами стають жінки, у яких зривають прикраси, а також виривають з рук сумочки і мобільні телефони.

Близько семи годин вечора за 36-річною мешканкою Слов'янська, що йшла по перону залізничного вокзалу, ув'язався підозрілого вигляду чоловік. Вибравши час, коли навколо не виявилося перехожих, він підбіг до жінки ззаду і почав зривати з неї золотий ланцюжок. Жінка чинила опір, але сили були не рівні – зваливши її на землю, зловмисник заволодів ювелірною прикрасою.

Те що сталося бачили працівники залізниці, але вони були надто далеко і не встигли прийти на допомогу – нальотчик пробрався під найближчим потягом і зник у приватному секторі.

Потерпіла запам'ятала прикмети грабіжника, які і повідомила співробітникам поліції, які прибули на місце події. В даний час правоохоронці займаються встановленням особи зловмисника.

Цей випадок став вже сьомим, які відбулися в Слов'янську в цьому році. Як правило, вуличні грабежі вчинюються в малолюдних місцях, часто в темний час доби. Зловмисники вибирають найбільш беззахисних жертв: жінок, дітей і пенсіонерів. Нападають вони раптово і як можна швидше намагаються зникнути з місця злочину.

Щоб  не стати жертвою вуличного злочину потрібно дотримуватися простих правил:

- не треба виставляти напоказ дорогі прикраси і мобільні гаджети, особливо в безлюдних місцях;
- якщо поблизу знаходиться підозрілі люди, то потрібно триматися від них подалі і виключити можливість того, щоб вони підійшли до вас зі спини.

У разі, якщо напад все-таки стався, покличте на допомогу: найчастіше, в таких випадках грабіжники вважають за краще кинути здобич і втекти. При можливості негайно наберіть номер поліції «102» і повідомте про подію – в більшості випадків вуличні злочини розкриваються саме по «гарячих слідах».
Слов'янський відділ поліції ГУНП в Донецькій області

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: