100 000 гривень в день: у Слов’янську та Краматорську закрили гральні заклади, замасковані під точки розповсюдження державних лотерей

У Краматорську і Слов’янську припинено незаконну діяльність гральних закладів, замаскованих під точки розповсюдження державних лотерей 

гра1Краматорською місцевою прокуратурою спільно із співробітниками Служби безпеки України в зоні проведення Антитерористичної операції та Головного управління Національної поліції в Донецькій області викрито незаконну діяльність у сфері грального  бізнесу.

На території міст Краматорськ і Слов’янськ виявлено 3 заклади, де впродовж 2015 року й до теперішнього часу під вивісками точок розповсюдження державних лотерей незаконно функціонували зали з гральними автоматами.

За цим фактом прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 203-2 (зайняття гральним бізнесом) КК України.

Наразі за адресами вказаних приміщень продовжуються санкціоновані обшуки, в ході яких вже вилучено понад 40 комп’ютерів, обладнаних під гральні автомати, картки гравців, чорнова бухгалтерія та інша документація, що свідчить про незаконну діяльність у сфері грального бізнесу.

Крім того, встановлено особу представника товариства з обмеженою відповідальністю, у приміщеннях якого було замасковано незаконний бізнес.

На теперішній час встановлюються усі особи, причетні до організації і функціонування мережі гральних закладів, та суми прибутку, які вони отримали злочинним шляхом.

За попередніми підрахунками, щоденний обіг грошових коштів у вказаних закладах складав не менше 100 тис гривень.

Досудове розслідування триває.

гра

Прес-служба Краматорської місцевої прокуратури

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: