Школи Слов’янська змагалися в умінні готувати святкову та обрядову випічку. Фото

SONY DSC
18 березня у ЗОШ № 11, що у Слов’янську, було проведено Всеукраїнський фольклорно-етнографічний фестиваль «Весна у «Київській Русі».

Цей фестиваль має кілька номінацій, але нашим школам довелося виступити у номінації: святкова та обрядова випічка «Хліб в обрядах, піснях та звичаях українського народу». Організаторами свята виступили міській відділ освіти та Центр дитячої та юнацької творчості.

У нашому місті дипломантами міського етапу дитячого фольклорно-етнографічного фестивалю стали дві школи : ЗОШ №18 та ЗОШ № 11.

SONY DSC
Для проведення свята гостей люб’язно запросила ЗОШ № 11. У школі вже довгий час діє фольклорно-етнографічний гурток «Красолька», який часто бере участь у подібних фестивалях і конкурсах.

Гостей і журі конкурсу зустріли з караваєм. Слова привітання сказала директор школи Аверіна Л.Л, а дипломантів привітала методист з ЦДЮТ Попова Т.М.

Учні представили на розсуд журі різноманітну  обрядову випічку: тут були і паски до Великодня, і млинці до Масляної, а ще  різні пиріжки, налисники, завиванці і багато інших смачних національних страв, які прийшлися до душі кожному.

Дипломанти фестивалю отримали грамоти.

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Анастасія Доценко, фото автора

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: