У Слов’янському районі розпочатий цикл заходів до 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського

IMG_20160225_174638

З метою вшанування та утвердження традицій боротьби за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, засвідчення вдячності всім творцям і захисникам Української держави, районні бібліотеки-філії через різноманітні інформаційно-просвітницькі форми з березня по вересень 2016 року проводитимуть популяризацію історичної спадщини М.С. Грушевського у своїй роботі з користувачами.

Як розповіла директор Слов’янського районної централізованої бібліотечної системи Лілія Луценко, в рамках циклу заходів «Апостол української ідеї» для населення різних вікових та соціальних категорій в бібліотеках-філіях району з 15 по 19 березня відбулися презентації книжкових виставок, літературних викладок та експозицій книг під назвами «Михайло Грушевський – історик і будівничий нації», «Слово про Михайла Грушевського та його праці…», «Історія, яка вона є», «Перший Президент України – Михайло Грушевський», «Михайло Грушевський – славетний історик України», «Михайло Грушевський – фундатор відродження української держави», де до уваги користувачів були надані матеріали про творчу, зокрема історіографічну спадщину М.Грушевського, документи, друковані видання та фотоматеріали, які засвідчували діяльність М.Грушевського, як першого Президента.

Запропоновані книжкові виставки, викладки та експозиції книг, біля яких відбулися бібліографічні огляди та перегляди літератури, бесіди та спілкування з відвідувачами дали можливість зрозуміти присутнім користувачам, що у кожного народу є свої історичні постаті першої величини, яких не в змозі зламати царі, можновладці чи оббрехати найманці псевдонауки.

Окремо для користувачів юнацького віку були запропоновані години історичних роздумів, які пройшли в бібліотеках-філіях смт Билбасівка, Райгородок, бібліотеках-філіях сіл Андріївка, Сергіївка, Дмитрівка, Рай-Олександрівка, Малинівка, Хрестище. Присутні користувачі разом з бібліотекарями дійшли до висновку, що без М. Грушевського нам не вдалося би побудувати незалежної України, першим Президентом і великим літописцем якої він був.

IMG_20160225_123225 ф.1-2 ф.6-5 ф.8-1 ф.22-1

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: