На корупції попався начальник відділу освіти Слов`янської райдержадміністрації

Славянская райгосадминистрацияУ Слов’янську посадову особу притягнуто до відповідальності за адміністративне корупційне правопорушення.

Органи прокуратури Донецької області продовжують виявляти порушення у сфері запобігання корупції.

Так, Слов’янською місцевою прокуратурою складено та спрямовано до суду протокол про вчинення адміністративного корупційного правопорушення стосовно начальника відділу освіти Слов`янської  райдержадміністрації.

Посадовець порушив обмеження щодо спільної роботи близьких осіб та не повідомив керівництво про перебування на посаді методиста відділу своєї дружини.

Читайте: У Слов’янську посадові особи міськради проводили махінації під час конкурсних торгів на постачання харчів школярам на суму понад 8,6 млн грн, – прокуратура

На даний час Слов’янським міськрайонним судом протокол за ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення розглянуто.

Вказаного посадовця притягнуто до адміністративної відповідальності.

Крім того, згідно з чинним законодавством, відомості про нього будуть внесені до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення.

18-_doc

 Прес-служба Краматорської місцевої прокуратури

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: