Відбулося засідання наради з питань безпечної життєдіяльності населення Слов’янського району

IMG_0005
17 березня в відбулося засідання наради районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення з керівниками сільгосппідприємств, яку очолив перший заступник голови Слов’янської райдержадміністрації Володимир Леонтьєв.

На засіданні було розглянуто питання щодо стану паспортизації на право одержання, зберігання і застосування пестицидів і мінеральних добрив сільгосппідприємствами району, доповідачем з якого став начальник санітарно-гігієнічного відділу Слов'янського районного управління Головного управління Держсанепідемслужби України у Донецькій області Генадій Лещенко.

В промові було наголошено, що за даними Слов'янської ЦРБ на сьогоднішній день тільки 8 підприємств надали списки робітників для проходження медогляду для роботи з пестицидами.

Також обов'язковою вимогою є отримання санітарного паспорту та надання висновків лабораторної експертизи на вирощену продукцію. Невід'ємною частиною також є проходження працівників навчання, які мають безпосередній контакт з отрутохімікатами. В кінці виступу було наголошено, що з 1 квітня жодне сільгосппідприємство не буде мати право на роботу з пестицидами.

По закінченню засідання, головою комісії Володимиром Леонтьєвим було зроблено зауваження всім присутнім керівникам сільгосппідприємств та надано короткі терміни для виправлення даної ситуації.

IMG_0006 IMG_0008

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: