Відбулося засідання колегії Слов’янської райдержадміністрації

IMG_0010
16 березня у залі засідань районної ради під головуванням керівника райдержадміністрації Олега Власова відбулося засідання колегії за участю начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, сільських та селищних голів, голів постійних депутатських комісій, керівників підприємств, установ та організацій району, а також представників політичних партій та ЗМІ.

Після затвердження регламенту роботи присутні перейшли до розгляду першого питання порядку денного, а саме «Про виконання заходів Програми зайнятості населення Слов’янського району на період до 2017 року за 2015 рік», за яким доповіла директор Слов’янського міського центру зайнятості Ольга Рибальченко.

Після виступу начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірини Петрової з доповіддю за питанням «Про підсумки виконання бюджету району за 2015 рік» проект рішення був прийнятий за основу та в цілому.

Читайте: В Слов’янському районі пройшла комісія з питань захисту прав дитини

Останнім питанням порядку денного засідання значився проект моделі розвитку освітнього осередку на базі Черкаської об’єднаної територіальної громади, з яким ознайомила головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Наталя Антипенко. Але після розгляду проекту голова райради Костянтин Черніков звернув увагу присутніх на деякі недоліки в розробці моделі, тому присутні вирішили не  поспішати з рішенням, а перенести розгляд питання на наступне засідання колегії.

IMG_0012 IMG_0015 IMG_0017

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: