В Святогірську та інших населених пунктах в курортній зоні поліцейські збільшили кількість зовнішніх нарядів поліції

7648
Керівництво Слов'янського відділення поліції вжило низку заходів профілактичного характеру для збереження спокою громадян і забезпечення охорони правопорядку. Вулиці міста цілодобово патрулюють піші патрулі і групи швидкого реагування, а в нічний час доби патрулювання посилено – автопатрулем.

Крім збільшення кількості зовнішніх нарядів, оптимізована робота по їх розміщенню з урахуванням розташування пансіонатів, санаторіїв та баз відпочинку де проживають вимушені переселенці та ближче до розважальних закладів.

На сьогоднішній день в Святогірську мешкає близько 7500 громадян, з них більше 30 % це мешканці, які із-за постійних обстрілів бойовиків вимушені були тимчасово залишити свої будинки, серед них більше 300 дітей.

- З метою посилення контролю над правопорядком, у місті, де багато переселенців, паломників Святогірської лаври, а також найближчим часом очікується наплив відпочиваючих ми збільшили кількість та щільність патрульних нарядів. Правоохоронці нестимуть службу у цілодобовому режимі,- зазначив Олексій Бурсак.

Усього на території обслуговування Святогірської дільниці поліції розташовано більше 40 пансіонатів та баз відпочинку на яких проживає більше 2500 громадян з окупованої території. Поліцейські тісно співпрацюють зі всіма мешканцями і уразі необхідності завжди надають допомогу.

7564 7579 7584 7588 7614 7644

Слов’янське відділення поліції ГУ НП
в Донецькій області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: