В Слов’янську відбудется круглий стіл “100 днів новообраної Слов’янської міської ради”

здание исполкомаВ четвер, 17 березня 2016 року за спільною ініціативою руху «Сильні громади Донеччини» та руху «ЧЕСНО» , всеукраїнської громадської організації Центр UA в рамках кампанії «Стеж за грошима» планується проведення круглого столу на тему «100 днів роботи новообраної Слов’янської міської ради», присвяченого питанням діяльності новообраного складу Слов’янської міської ради та Слов’янського міського голови з моменту обрання на посади, прийнятим рішенням на користь територіальній громаді та стратегічним пріоритетам і подальшого розвитку міста.

Також на круглому столі громадськість міста разом представниками місцевого самоврядування зможуть обговорити рівень місцевої демократії у Слов’янську з огляду на процес децентралізації в Україні. Будуть представлені інструменти, за допомогою яких мешканці міста та місцева влада зможуть налагодити кращу комунікацію один з одним. Також будуть надані пропозиції, які допоможуть залучити громадян до прийняття рішень, що зможе збільшити довіру до місцевого самоврядування.

Час проведення: 13:00 – 15:00

Місце проведення: платформа ініціатив «Теплиця», вул. Василівська, 49 (раніше: вул. Жовтневої революції)Спікерами круглого столу виступлять:

Максим Панов – регіональний координатор руху «ЧЕСНО» Центру UA, координатор кампанії «Стеж за грошима»

Валентин Краснопьоров – координатор руху «Сильні громади Донеччини» Центру UA

Олександр Дмітрієв – головний аналітик руху «Сильні громади Донеччини» Центру UA, член Асоціації правників

Марія Середа - координатор руху «Сильні громади Донеччини» Центру UA у Слов’янську

До участі планують долучитися громадські активісти, представники громадських організації, місцевих осередків політичних партій, представники засобів масової інформації, представники органів державної влади та місцевого самоврядування.

Додаткова інформація: Марія, 0952516260

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: