Львівський ансамбль «Високий замок» підтримав бойовий дух гвардійців у Слов’янську

4

Музиканти академічного інструментального ансамблю «Високий замок» Львівської філармонії під керівництвом Андрія Яцківа разом з гуртом «Крайня хата» влаштували концерт для гвардійців військової частини 3035.

Ансамбль «Високий Замок» розпочав свою діяльність в 1997 році. Всі учасники колективу є професійними музикантами, котрі об’єднані ідеєю популяризації української класичної та народної музики. Кожен учасник блискуче володіє не тільки своїм основним інструментом, але й широким набором інших інструментів, що дозволяє виконувати твори різних епох, стилів і напрямків в їх автентичному звучанні.

«Легкість, з якою звучать інструменти та лунають мелодії, зачаровує і не лишає місця для суму. Впевнено і невимушено музика з перших нот затягує нас у водоверть емоцій», -  поділився після виступу заступник командира роти по роботі з особовим складом лейтенант Вадим Федчак.

Гвардійці та військовослужбовці Збройних сил України, яких гостинно запросили на музичне свято, проводжали виступаючих бурхливими оплесками. Віртуозні виконавці зарядили позитивною енергією всіх присутніх та доставили бійцям величезне задоволення.

1 2 3 5

Капітан Анатолій Гришко, 
фото Людмили Стріжко

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: