В Слов’янському районі для бухгалтерів провели семінар-навчання

IMG_0028
15 березня в райдержадміністрації за участю Слов’янської ОДПІ та Управління державної казначейської служби України у м. Слов’янську відбувся спільний семінар-навчання з головними бухгалтерами сільських, селищних рад та бюджетних установ.

IMG_0026У вступному слові начальник фінансового управління райдержадміністрації Ірина Петрова зауважила всіх присутніх про важливість даного семінару, який присвячено в більшості певним змінам та нововведенням у законодавстві.

Перше питання в порядку денному було відведено податковій сфері, а саме змінам в нарахуванні екологічного податку, де доповідачем виступила головний податковий інспектор Слов'янської ОДПІ Олена Шарабан. Щодо новин у податковому законодавстві доповіла заступник начальника відділу планування доходів та видатків бюджету фінансового управління райдержадміністрації Оксана Сергієнко. Третє питання, за яким доповіла начальник відділу видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Управління Державної казначейської служби України у м. Слов'янську Донецькій області Ірина Забашта, торкнулося особливостей казначейського обслуговування доходних рахунків, внесення змін та певних вимог до оформлення платіжних доручень.

Що стосується проблемних питань у сфері місцевих бюджетів, з цього питання дав роз'яснення заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Андрій Целовальніков. В своїй доповіді він торкнувся «болючих» питань медичних субвенцій, формування бюджетів об'єднаних територіальних громад та проблем, що можуть виникнути з цього приводу.

Про переоцінку необоротних активів та декларування доходів за 2015 рік доповіла головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення фінансового управління райдержадміністрації Олена Корнієнко. Та останнім питанням стало інформування присутніх щодо змін до постанов Кабінету Міністрів України та нагадування щодо оприлюднення інформації про використання публічних коштів. На це питання дала роз'яснення начальник відділу фінансово-господарського забезпечення райдержадміністрації Наталя Індюкова.

В кінці семінару було надано роз'яснення з приводу розглянутих питань та підведені підсумки.

IMG_0031 IMG_0036 IMG_0037 IMG_0041

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: