У Слов’янську посадові особи міськради проводили махінації під час конкурсних торгів на постачання харчів школярам на суму понад 8,6 млн грн, – прокуратура

столоваяУ Слов’янську прокуратура виявила махінації під час конкурсних торгів на постачання харчів школярам на суму понад 8,6 млн грн. 

Слов’янською місцевою прокуратурою спільно із Службою безпеки України виявлено факт порушення бюджетного законодавства при проведенні державних закупівель, повідомляє Прес-служба прокуратури Донецької області  на своїй сторінці у Фейсбук.

Встановлено, що у січні 2015 року відділом освіти Слов’янської міської ради за результатами конкурсних торгів було визначено кілька підприємств для постачання харчових продуктів до навчальних закладів регіону. Загальна сума пропозицій склала понад 8,6 млн грн.

Згодом посадові особи міськради відмінили результати вказаних торгів, визначивши надану документацію оформленою не належним чином, та всупереч Закону України «Про здійснення державних закупівель» уклали договори з новими постачальниками без проведення відповідних тендерних процедур.

Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України.

Досудове розслідування триває.

питание

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: