Гвардійці Слов’янська продовжують зустрічатися з цікавими людьми

гвардейцы
2Днями на базі центральної бібліотеки м. Слов’янська пройшла зустріч глядачів з режисером фільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» Михайлом Іллєнком. На зустріч були запрошені і військовослужбовці Національної гвардії України.

Зустріч мобілізованих військовослужбовців військової частини 3035 Національної гвардії України з режисером Михайлом Іллєнком, людиною відомою в українському кінематографі, стала можливою завдяки ініціативі волонтерської групи «Край Неба» та запрошенню адміністрацією центральної бібліотеки м. Слов’янська.

Вчорашні програмісти, педагоги, робітники, які залишили рідні домівки, одягнули військову форму та прийшли на захист Вітчизни з великим інтересом та цікавістю переглянули фільм та мали можливість живого спілкування з автором.

Інформаційна довідка автора про створення фільму переросла у цікавий і пізнавальний діалог про проблеми українства, збереження нашої ідентичності, культури, можливостей самореалізації кожного у цей складний для України час.

Михайло Іллєнко поділився творчими планами на майбутнє. Звернув увагу на те, що з особливими інтересом йде перегляд фільму в зоні АТО. На згадку про зустріч учасники сфотографувалися з автором та отримали  автографи.

1 3

Підполковник Михайло Гринишин,
фото автора

 

 

3
2

Эта запись была размещена в рубрики: