Відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, управлінь та служб Слов’янського району

14 березня голова райдержадміністрації Олег Власов провів апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь та служб району.

IMG_0001На початку наради з питанням стосовно стану розгляду звернень громадян та виконання контрольних документів виступила начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Лариса Медвєдєва:

- За минулий тиждень до райдержадміністрації надійшло 4 письмових звернення, з них: 1 – через Донецький обласний контактний центр, 2 – через Донецьку облдержадміністрацію. В зверненнях порушувались питання соціального захисту та використання природних ресурсів. Всього за минулий тиждень задоволено 6 звернень: з них 3 – вирішено позитивно, 3 – надано роз’яснення. В стадії розгляду знаходяться 22 звернення, на додатковому контролі – 9. Через Урядову гарячу лінію надійшло 29 звернень, в яких більшість питань стосувались соціального захисту – це термін розгляду документів на призначення субсидії (24 звернення) та з інших питань соціального захисту (5 звернень). Всього протягом минулого тижня задоволено 20 звернень, 96 – знаходяться в стадії розгляду. По «Телефону довіри» за минулий тиждень повідомлень не надходило.

Далі на нараді були питання стосовно виплати заробітної плати бюджетним організаціям та установам та фінансування захищених статей видатків, стану розгляду звернень громадян до відділу культури та туризму райдержадміністрації, а також а також фінансування виплати пенсій та грошової допомоги.

За даними Управління Пенсійного фонду України в м. Слов’янську та Слов’янському районі, борг по платежам до бюджету ПФУ по Слов’янському району складає 2393,8 тис. грн., та збільшився порівняно з 01.01.2016 року на 94,4 тис. грн. Борг по страховим внескам складає 649,8 тис.грн.; по «пільговим пенсіям» та «науці» - 1719,6 тис.грн.; по регресним вимогам – 24,8 тис.грн.

Кількість отримувачів пенсій по району складає 18800 осіб. Протягом лютого призначено 385 нових пенсій, проводились перерахунки пенсій по особистим заявам пенсіонерів. Середній розмір пенсії станом на 01.03.2016 складає 2479,47 грн.

Збільшення середнього розміру пов’язано із взяттям на облік переселенців із зони АТО та виплатою заборгованості пенсій. Крім того, у зв’язку із оновленням бази переселенців із зони АТО, на даний час призупинена виплата пенсій відповідній категорії осіб. Для поновлення виплати пенсії громадянам, які не отримали у встановлені строки виплати, необхідно особисто звернутися до Управління Пенсійного фонду у м. Слов’янськ та Слов’янського району, при собі мати оригінали паспорта та довідки переселенця, та написати відповідну заяву.
Після виступів доповідачів були вирішені поточні питання і проблеми та запланована робота на тиждень.

IMG_0009

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: