У Слов’янську персонал амбулаторії гасив умовну пожежу

10 березня 2016 року згідно з планом проведення спеціальних об'єктових навчань і тренувань в КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» було проведено тренування із залученням протипожежного формування.

SAM_9400Адміністрація КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»   відповідально підійшла до підготовки та проведення заходу. Так, в період підготовки була розроблена вся необхідна документація.

Під час проведення тренування було відпрацьовано гасіння  умовної пожежі в фізіотерапевтичному кабінеті амбулаторії №5 з елементами евакуації хворих та персоналу, надання первинної медичної допомоги постраждалому. Працівники амбулаторії, завдяки вмілому керуванню з боку головного лікаря та завідуючої амбулаторії, показали свої знання на практиці, діяли грамотно і впевнено. По закінченні тренування співробітниками Слов’янського районного управління ГУ ДСНС України у Донецькій області з працівниками амбулаторії  були проведені практичні заняття щодо застосування первинних засобів пожежегасіння (вогнегаснику) на практиці.

Тренування показали, що персонал амбулаторії готовий до дій під час виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

IMG_20160310_151330 SAM_9409 SAM_9411

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: