Слов’янські Лігівці занурилися в атмосферу веселого відпочинку. Фото

00513
Різноманіття веселих ігор  та розваг, виставка опудал, скоморохи, неймовірні виступи творчих колективів, ярмарок, призи,  розіграші, цікаві конкурси – все ввібрало свято Масляни в Святогірську. Учасники Ліги з задоволенням приймали участь в розважальній програмі та подолали бар’єр мотузкових трас. Кожен з присутніх отримав заряд бадьорості та гарного настрою від перемоги над перешкодами розважального парку.

Масляна є одним з найстаріших свят, справжня та неймовірно смачна забава з печеними млинцями та веселим гулянням. Мета таких гамірних масових заходів полягає в тому, щоб розбудити весну від сну і прогнати геть зиму.

Відсвяткувати Масляну разом 13 березня, гостинно запросив учасників «Ліги Майбутніх поліцейських» Слов’янська Голова громадської організації «Червоний мак» та керівник мотузкового розважального парку «Стрекоза»  в м.Святогірську Ігор Пономаренко. А можливість потрапити лігівцям на це свято, зануритися в атмосферу веселого відпочинку, подихати свіжим весняним повітрям соснового лісу та спробувати свої сили в  подолані  мотузкових трас надала Донецька обласна профспілка атестованих співробітників поліції.

Наприкінці відпочинку, поважаючи традиції святкування Масляни,  кожен учасник Ліги пригостив один одного смачними млинцями, які були  приготовлені  власноруч заздалегідь, попросив прощення, бо Прощена неділя припала на останній день Масляної та подякував організаторам свята за гостинність та яскраві враження!

00526 00537 00540 00543 00547 00548 00549 00560
00562
00563

Слов’янське відділення поліції ГУ НП
в Донецькій області

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: