Новости налоговой инспекции Славянска: упрощенцы принесли в город 10 млн. грн.

Читайте: Размер пенсии теперь напрямую зависит от размера заработной платы: НОВЫЕ правила начисления объяснили в Пенсионном фонде Славянска

Увага! Заборона продажу алкогольних напоїв!

Слов’янська ОДПІ нагадує, що відповідно до розпорядження голови Донецької державної військово-цивільної адміністрації від 27.03.2015 № 115 «Про встановлення заборони на продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв» продаж алкогольних та слабоалкогольних напоїв заборонено військовослужбовцям Збройних Сил України та інших військових формувань України в будь-який час.

До уваги платників податків!

Головне управління ДФС у Донецькій області звертає увагу суб’єктів господарювання, що з питань щодо переміщення товарних вантажів через контрольні пункти в`їзду-виїзду зони проведення АТО, що належать до компетенції органів Державної фіскальної служби України, можна звернутись з 9 до 18 години за телефонами «гарячої лінії» 0993683346 та 0507068055.

«Спрощенці» Слов’янської ОДПІ спрямували до бюджету більше 10 млн. грн.

За січень – лютий п.р. «спрощенці» Слов’янської ОДПІ сплатили до бюджету 10,2 млн.грн. єдиного податку. Так від фізичних осіб надійшло – 7,6 млн.грн., від юридичних осіб «спрощенців» – 1,4 млн.грн., сільгоспвиробники сплатили – 1,2 млн.грн.

Нагадуємо, відповідно до п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) обрання або перехід на спрощену систему оподаткування платниками єдиного податку першої - третьої груп здійснюється відповідно до підпунктів 298.1.1 - 298.1.4 п. 298.1 ст. 298 ПКУ. Суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів відповідно до норм ПКУ, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року.

Щодо права на застосування податкової соціальної пільги батьками, які утримують трьох і більше дітей віком до 18 років

Відповідно до п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 розділу IV Податкового кодексу України (далі – Кодекс) будь-який платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги у розмірі, що дорівнює 50 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року, що у 2016 році складає 689 гривень.
Відповідно до п.п. 169.1.2 п. 169.1 ст. 169 Кодексу платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, має право на податкову соціальну пільгу у розмірі 100 % суми пільги, яка визначена п.п. 169.1.1 п. 169.1 ст. 169 Кодексу, у розрахунку на кожну таку дитину.
Згідно з абзацом першим п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Кодексу податкова соціальна пільга застосовується до доходу, нарахованого на користь платника податку протягом звітного податкового місяця як заробітна плата (інші прирівняні до неї відповідно до законодавства виплати, компенсації та винагороди), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.
У 2016 році розмір заробітної плати, що дає право на податкову соціальну пільгу, становить – 1930 грн. (прожитковий мінімум на працездатну особу у розмірі 1378 грн. х 1,4 та заокруглюємо до найближчих 10 гривень).
При цьому граничний розмір доходу, який дає право на отримання податкової соціальної пільги одному з батьків у випадку та у розмірі, передбачених п.п. 169.1.2 та п.п. «а» і «б» п.п. 169.1.3 п. 169.1 ст. 169 Кодексу, визначається як добуток суми, визначеної у абзаці першому п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Кодексу, та відповідної кількості дітей.
Відповідно до п.п. 169.2.1 п. 169.2 ст. 169 Кодексу податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).
Згідно з п.п. 169.2.2 п. 169.2 ст. 169 Кодексу платник податку подає роботодавцю заяву про самостійне обрання місця застосування податкової соціальної пільги (далі – заява про застосування пільги).
Оскільки скористатися підвищеним кратно кількості дітей доходом при реалізації права на податкову соціальну пільгу може тільки один з батьків – платників податку, то у заяві також потрібно зазначити, що чоловік (дружина) такого платника податку при одержанні податкової соціальної пільги за місцем роботи не користується правом на збільшення розміру доходу кратно кількості дітей.
Податкова соціальна пільга починає застосовуватися до нарахованих доходів у вигляді заробітної плати з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про застосування пільги та документів, що підтверджують таке право. Роботодавець відображає у податковій звітності всі випадки застосування або незастосування податкової соціальної пільги згідно з отриманими від платників податку заявами про застосування пільги, а також заявами про відмову від такої пільги.
Перелік таких документів та порядок їх надання визначено постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1227 «Про затвердження Порядку подання документів для застосування податкової соціальної пільги».
Нормами Кодексу не передбачено щорічне подання заяви про застосування пільги.
При цьому, якщо у платника податків виникає право на застосування податкової соціальної пільги з інших підстав, ніж ті, які були зазначені у попередній заяві, то такий платник повинен надати нову заяву з відповідними підтверджуючими документами.

Відділ організації роботи Слов’янської ОДПІ

Затверджено Порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних

Кабінет міністрів України постановою від 24 лютого 2016 року № 114 затвердив Порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних (далі – Єдиний реєстр). Документ набрав чинність 1 березня 2016 року.
Даний Порядок визначає механізм реєстрації акцизних накладних в Єдиному реєстрі: внесення особою, яка реалізує пальне, відомостей, що містяться в акцизній накладній, до Єдиного реєстру; звіряння отримувачами пального даних отриманої акцизної накладної на відповідність з даними Єдиного реєстру акцизних накладних.
Для реєстрації в Єдиному реєстрі акцизних накладних акцизні накладні/розрахунки коригування надсилаються до ДФС в електронній формі протягом операційного дня з дотриманням умов щодо реєстрації електронного цифрового підпису.
Причиною неприйняття акцизної накладної / розрахунку коригування для реєстрації в Єдиному реєстрі є:
1) наявність помилок, допущених під час складання акцизної накладної / розрахунку коригування;
2) відсутність у Реєстрі відомостей, що містяться в акцизній накладній, яка коригується;
3) факт реєстрації акцизної накладної / розрахунку коригування з такими самими реквізитами;
4) порушення вимог щодо наявності обсягу пального, обчисленого відповідно до п. 232.3 ст. 232 Податкового кодексу України (після завершення перехідного періоду);
5) порушення вимог, установлених п. 231.1 ст. 231 Податкового кодексу України.
Період з 1 березня 2016 року до 1 квітня 2016 року є перехідним періодом, протягом якого реєстрація акцизних накладних / розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних здійснюється без обмеження обсягів, обчислених за формулою, визначеною у п. 232.3 ст.232 Податкового кодексу України.

Податковою міліцією Донецької області припинено діяльність конвертаційного центру з обігом понад 200 млн.грн.

Співробітниками податкової міліції Головного управління Державної фіскальної служби Донецької області спільно з Головним відділом по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю управління СБУ та Прокуратурою Донецької області припинено діяльність міжрегіонального «конвертаційного центру», який протягом 2015 року надав послуги підприємствам реального сектору економіки, переважно зернотрейдерам Київської, Кіровоградської, Полтавської, Миколаївської та інших областей, із пособництва в ухиленні від сплати податків на загальну суму понад 54 млн.грн. До складу виявленої злочинної групи входило 4 активних співучасники, якими до протиправної діяльності залучено ряд підставних осіб, на ім’я яких зареєстровано 87 суб’єкти господарської діяльності з ознаками «фіктивності».
Загальний обсяг проконвертованих грошових коштів за 2015 рік склав понад 200 млн.грн.
Проведено санкціоновані обшуки за адресами розташування офісних приміщень, проживання учасників злочинної групи. Під час обшуків вилучено печатки 20 підприємств, грошові кошти в іноземній валюті, велика кількість банківських карток, за допомогою яких безготівкові грошові кошти конвертувались у готівкові та інші докази, що свідчать про протиправну діяльність.
Слідство триває.

Прес-служба ГУ ДФС у Донецькій області

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: