На Масляну в Слов’янську порадували фестивалем ляльок «Слов’янка- веснянка»

DSCN5864
З нагоди святкування масляної в міському парку «Мрія» відбувся фестиваль ляльок «Слов`янка-веснянка». Цього дня на втіху відвідувачам  простонеба  з`явилися  двометрові саморобні красуні, вдягнені в національне вбрання.

Їх багато хто за старою звичкою називає опудалами, що зазвичай спалюються на масляну. Але у даному випадку це слово є зовсім недоречним. Слов`янки-веснянки  вражають своєю красою і подекуди справді нагадують живих дівчат.

Над створенням ляльок учні та вчителі загальноосвітніх шкіл  працювали протягом місяця. Вихованці ЗОШ №4 зізнаються, що свята чекали з нетерпінням, бо робота над Слов`янкою вимагала чималих зусиль. Усе мало бути продумано до дрібниць: статура, одяг, грим, прикраси і навіть зачіска. Та в цілому учасники свята своєю роботою задоволені, адже  всі вони мали на меті не тільки продемонструвати свої творчі здібності, а й подарувати радість оточуючим.

Ідея проведення заходу належить Слов`янському  центру культури та навколишнього середовища. Керівник  Анна Топалова говорить, що була приємно здивована активністю учнів, бо не очікувала такого ентузіазму. Ця розвага дуже сподобалась жителям міста, котрі завжди високо поціновували будь-які народні гуляння та виставки.

Незважаючи на дрібний дощик, знайшлося чимало охочих помилуватися ляльками-красунями, сфотографуватися з ними, подивитися святковий концерт і просто прогулятися парком.

У подальшому ж планується повернути  творіння школам. Усі учасники отримали почесні грамоти за активну участь у житті рідного міста.

DSCN5851 DSCN5852 DSCN5853 DSCN5855 DSCN5857 DSCN5859 DSCN5860 DSCN5861 DSCN5869 DSCN5871 DSCN5872 DSCN5873 DSCN5874 DSCN5876

Евеліна Котлярова , 
фото автора

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: