“Ті, хто пережили пекло:” 10 лютого в Слов’янську відбудеться звіт коаліції “Справедливість заради миру”

военплен10 лютого, об 11:00 годині у Центральній бібліотеці Слов’янська за адресою пл. Соборна, 2а, відбудеться презентація звіту «Ті, що пережили пекло: Свідчення жертв про місця незаконних ув’язнень на Донбасі».

Звіт — це підсумок моніторингового дослідження фактів серйозних порушень прав людини, пов’язаних із незаконним позбавленням волі та перебуванням громадян в заручниках у незаконних збройних формувань в зоні російської агресії на сході України. Даний документ описує реальний стан справ в Донбасі по цій проблемі і є звітом про піврічну роботу коаліції «СПРАВЕДЛИВІСТЬ ЗАРАДИ МИРУ НА ДОНБАСІ».

У звіті представлені реальні цифри та факти, що свідчать про наявність грубих та систематичних порушень прав людини щодо осіб, які незаконно були поміщені до місць незаконного утримання, перебували в нелюдських умовах та піддавалися жорстокому поводженню чи катуванню з боку незаконних збройних формувань. Під час звіту автори документу запропонують комплекс заходів, спрямованих на припинення порушень, привернення уваги міжнародної спільноти та притягнення до відповідальності осіб, винних у вказаних злочинах.

Презентація звіту запланована в рамках проекту «Продукти діяльності коаліції «Справедливість заради миру на Донбасі» для мешканців зони конфлікту». Проведення даного заходу стало можливим завдяки фінансовій підтримці посольства Великої Британії в Україні в рамках реалізації проекту «Українська миротворча школа».

Запрошуються зацікавлені особи, ЗМІ та громадські організації.

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: