Як виплачують пенсії та грошову допомогу у Слов’янському районі

На апаратній нараді голови райдержадміністрації Олега Власова  з керівниками відділів, управлінь та служб Слов’янського району  були розглянуті питання, які стосувалися виплат заробітної плати бюджетним організаціям та установам та фінансування захищених статей видатків, а також фінансування виплати пенсій та грошової допомоги.

За даними Управління Пенсійного фонду України в м. Слов’янську та Слов’янському районі, борг по платежам до бюджету ПФУ по Слов’янському району складає 2330,2 тис. грн., та збільшився порівняно з 01.01.2016 року на 30,8 тис. грн.

Як повідомила начальник Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Донецької області Олена Литвиненко, борг по страховим внескам складає 649,8 тис.грн.; по «пільговим пенсіям» та «науці» - 1655,6 тис.грн.; по регресним вимогам – 24,8 тис.грн.

Кількість отримувачів пенсій по району складає 21366 осіб. Протягом січня призначено 586 нових пенсій, проводились перерахунки пенсій по особистим заявам пенсіонерів. Середній розмір пенсії станом на 01.02.2016 складає 2623,82 грн. Значне збільшення середнього розміру пов’язано із взяттям на облік переселенців із зони АТО та виплатою заборгованості пенсій від 1 до 17 місяців.

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: