Відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, управлінь та служб Слов’янського району

IMG_0006

1 лютого голова райдержадміністрації Олег Власов провів апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь та служб району.

За традицією нарада розпочалася з питання стосовно стану розгляду звернень громадян та виконання контрольних документів за минулий тиждень. З відповідною інформацію виступила начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Лариса Медвєдєва:

- За минулий тиждень до райдержадміністрації надійшло 7 звернень, 1 з яких через Донецький обласний контактний центр. Всього за минулий тиждень задоволено 4 звернення, з них: 1 – вирішено позитивно, 3 – надано роз’яснення. В стадії розгляду знаходяться 18 звернень, на додатковому контролі – 15. Через Урядову гарячу лінію надійшло 44 звернення, з яких: 23 – з питань терміну розгляду документів на призначення субсидії, 19 – з інших питань соціального захисту населення, 1 – з питань житлової політики, 1 – з питань благоустрою. Всього протягом минулого тижня задоволено 9 звернень, 95 – знаходяться в стадії розгляду. По «Телефону довіри» за минулий тиждень повідомлень не надходило.

Далі на нараді були розглянуті питання, які стосувалися виплат заробітної плати бюджетним організаціям та установам та фінансування захищених статей видатків, а також фінансування виплати пенсій та грошової допомоги. За даними Управління Пенсійного фонду України в м. Слов’янську та Слов’янському районі, борг по платежам до бюджету ПФУ по Слов’янському району складає 2330,2 тис. грн., та збільшився порівняно з 01.01.2016 року на 30,8 тис. грн.

Як повідомила начальник Слов’янського об’єднаного управління Пенсійного фонду України  Донецької області Олена Литвиненко, борг по страховим внескам складає 649,8 тис.грн.; по «пільговим пенсіям» та «науці» - 1655,6 тис.грн.; по регресним вимогам – 24,8 тис.грн.

Кількість отримувачів пенсій по району складає 21366 осіб. Протягом січня призначено 586 нових пенсій, проводились перерахунки пенсій по особистим заявам пенсіонерів. Середній розмір пенсії станом на 01.02.2016 складає 2623,82 грн. Значне збільшення середнього розміру пов’язано із взяттям на облік переселенців із зони АТО та виплатою заборгованості пенсій від 1 до 17 місяців.

Окремо під час засідання було розглянуто питання стану захворювання ГРВІ серед жителів району. Як повідомила головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Холостова, епідеміологічна ситуація у районі стабілізувалася. Епідпорог не перевищений, тоді як тиждень тому він перевищував у 1,5 рази. Після виступів доповідачів були вирішені поточні питання і проблеми та запланована робота на тиждень. Питання стосовно моніторингу епідеміологічної ситуації у районі – на особистому контролі голови РДА.

IMG_0007 IMG_0010 IMG_0012

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: