У Слов’янську відбувся турнір з міні футболу серед команд ветеранів спорту, присвячений пам’яті нашого земляка, тренера-викладача Юрія Морозова

Футбол_памяти_Морозова_5
30 січня в спортивному залі комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся турнір з міні футболу серед команд ветеранів спорту, присвячений пам’яті нашого земляка, тренера-викладача з футболу Юрія Олексійовича Морозова.

Футбол_памяти_Морозова_2Участь у змаганнях прийняли 38 гравців у віці від 40 років і старші, які представляли команди: «Працівники державних установ», «Мікрорайон «Центр», «Хімік», «Восток».

На початку змагань, під час урочистого шикування присутні вшанували пам’ять Юрія Морозова хвилиною мовчання. До учасників турніру звернулися начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Олександр Міщенко та онука Юрія Олексійовича – Юлія, яка теж займається футболом і є гравцем дівочої команди «Слов’яночка».

Ігри видались цікавими, динамічними і результативними. За підсумками І місце виборола команда «Мікрорайону «Центр», на другому місці «Восток», третє місце за командою працівників державних установ.

Переможці та призери відзначені кубком та грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту. Але незважаючи на результат і зайняті місця, всі учасники отримали, перш за все, задоволення від улюбленої гри та спілкування.

Футбол_памяти_Морозова_1 Футбол_памяти_Морозова_3 Футбол_памяти_Морозова_4 IF

Р.S. Юрій Олексійович Морозов пішов з життя 10 січня 2014 р. у віці 63 років.

З 1992 року Юрій Олексійович працював керівником секції футболу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості м. Слов’янськ». Був засновником і керівником громадської організації «Дитячо-юнацький футбольний клуб «Салют», вихованці якої – дівоча команда з футболу, неодноразово приймала участь у обласних та Всеукраїнських змаганнях, ставала переможцем та призером різноманітних турнірів.

Завдяки Юрію Олексійовичу у м. Слов’янськ, до Дня Незалежності України, була започаткована першість міста з футболу серед дворових і вуличних команд. Участь у даних змагання щороку приймають близько 250 юних футболістів у різних вікових категоріях. У 2015 року ці змагання відбулися в 16-й раз поспіль.

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: