У Слов’янську пройшов ІІ-й регіональний турнір з міні футболу на призи гравця ФК «Шахтар», майстра спорту СРСР Михайла Соколовського

Футбол_турнир_Соколовского_1
31 січня в спортивному корпусі Донбаського державного педагогічного університету пройшов ІІ-й регіональний турнір з міні футболу серед дітей  2004-2005 р.н. на призи гравця ФК «Шахтар», майстра спорту СРСР Соколовського Михайла Григоровича.

Участь в турнірі прийняло 6 команд із міст:  Слов’янськ, Краматорськ, Дружківка, Лиман, Білозерське, та Слов’янського району.

На початку змагань юних футболістів привітали та побажали гарної гри і перемоги начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Олександр Міщенко, в.о. директора обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Сергій Головченко, віце-президент федерації футболу Донецької області Олег Зубарев.

Ігри пройшли динамічно, були насичені цікавими моментами, гострими контратаками і забитими м’ячами.

Після завершення турніру визначилися переможці і призери:

І місце – команда «Альтаір» (м. Дружківка);

ІІ місце – команда «Авангард ДЮК» (м. Краматорськ);

ІІІ місце – команда «КДЮСШ «Славхліб» (м. Слов’янськ).

Команди, які посіли призові місця, а також кращі гравці в номінаціях «кращий нападаючий», «кращий захисник», «кращий воротар», «кращий гравець» нагороджені кубками, грамотами та медалями.

Футбол_турнир_Соколовского_3 Футбол_турнир_Соколовского_4 Футбол_турнир_Соколовского_5 Футбол_турнир_Соколовского_6 Футбол_турнир_Соколовского_7

P.S. Михайло Григорович Соколовський – народився 15 листопада 1951 р. у м. Слов’янськ. Радянський і український футболіст та тренер. Вихованець групи підготовки команди «Хімік» (м. Слов’янськ). Майстер спорту СРСР (1974 рік). Багаторічний капітан ФК «Шахтар». Увійшов до символічної збірної «Шахтаря» за всі роки.

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: