Новости налоговой инспекции Славянска: 676 млн. в бюджете, аграриям – спецрежим, акциз 2016

налогПодатковою міліцією Донеччини зруйновано незаконну схему на ринку металобрухту

Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Донецькій області проведеними заходами зруйновано міжрегіональну незаконну схему оборудок з металобрухтом.
Дії суб’єктів, одним з яких є великий експортер металобрухту, що входили до міжрегіональної групи підприємств, були направлені на штучне заниження об’єкта оподаткування шляхом здійснення збору, переробки та відвантаження лому чорних металів за безготівковий розрахунок, без відображення реалізації металобрухту по обліку підприємств та оформлення ряду безтоварних господарських операцій із використанням «пов’язаних» СПД та підприємств з ознаками «фіктивності».
Завдяки діям співробітників податкової міліції попереджено ухилення від сплати податків у сумі близько 6 млн. грн. та зруйновано злочинну схему отримання незаконного прибутку.

Прес–служба ГУ ДФС у Донецькій області

Слов’янська ОДПІ: за 2015 рік до бюджетів усіх рівнів надійшло 676 млн. грн.

Слов’янською ОДПІ за 2015 рік забезпечено надходжень до бюджетів усіх рівнів у сумі 676,1 млн.грн.
До Державного бюджету за 2015 рік надійшло 288,6 млн. грн. податків та зборів. У порівнянні з 2014 роком надходження збільшились на 106,6 млн.грн., приріст складає 58%.
За основними платежами, які формують Державний бюджет, мобілізовано:
податку на доходи фізичних осіб – 80,4 млн.грн.,
податку на додану вартість – 81,5 млн.грн.,
військового збору – 36,2 млн.грн.,
податку на прибуток (90%) – 20,4 млн.грн.,
рентної плати за користування надрами – 20,2 млн.грн.,
екологічного податку – 5,8 млн.грн.
До місцевих бюджетів платниками податків Слов’янської ОДПІ за 2015 рік сплачено 387,5 млн. грн. податків та зборів, що більше минулорічних надходжень на 48,0 млн. грн., приріст складає 25%.
За основними платежами, які формують місцеві бюджети, надійшло:
податку на доходи фізичних осіб (частка в загальних надходженнях - 60,2%) – 233,3 млн.грн.,
плати за землю – 52,3 млн.грн.,
єдиного податку – 33,0 млн.грн.,
акцизного податку з реалізації підакцизних товарів – 23,5 млн.грн
екологічного податку – 23,3 млн.грн.,
податку на нерухоме майно – 1,8 млн.грн.
транспортний податок – 1,1 млн.грн.,
податку на прибуток (10%) – 2,2 млн.грн.
Надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 2015 рік склали 897,6 млн. грн.
Сектор комунікацій Слов’янської ОДПІ

Для аграріїв – суб’єктів спецрежиму оподаткування відкриті додаткові електронні рахунки

Для забезпечення розрахунків з бюджетом та перерахування коштів на спеціальні рахунки сільськогосподарським підприємствам, які використовують спеціальний режим оподаткування, Державною казначейською службою України відкрито додаткові електронні рахунки. Так, з рахунків з електронного адміністрування ПДВ аграріїв, які здійснюють операції з постачання зернових і технічних культур (балансовий рахунок 3754) 85% коштів перераховується на рахунки платників в системі електронного адміністрування ПДВ, а 15% – на спецрахунки підприємств.
За операціями з постачання продукції тваринництва (балансовий рахунок 3755) – на рахунки платників в системі електронного адміністрування ПДВ перераховуватиметься 20% коштів, 80% – на спецрахунки.
За іншими операціями з постачання сільськогосподарських товарів/послуг, крім зернових і технічних культур та продукції тваринництва (балансовий рахунок3753) 50% перераховується на рахунки платників в системі електронного адміністрування ПДВ, 50% – на спецрахунки.
В свою чергу ДФС інформує платника податку про реквізити його електронних рахунків після надходження відповідних повідомлень від Державної казначейської служби України (ДКСУ).
За інформацією Державної казначейської служби України здійснення операцій з перерахування коштів з таких рахунків, відповідно до законодавства, почалося з 20 січня 2016 року.
Додатково звертаємо увагу, що ДФС України вдосконалено електронний сервіс (за формою J/F1302301), за допомогою якого відтепер платники податків мають змогу не лише отримати реквізити електронного рахунку, а й інформацію щодо залишку коштів на такому рахунку.
Більш детальну інформацію можна дізнатися за посиланням:
https://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/listi-dps/65869.html

Порядок декларування акцизного податку у 2016 році

Серед новацій, внесених Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. №909, передбачено запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального та введення акцизної накладної як обов'язкового електронного документа, який складатиметься при здійсненні всіх операцій з реалізації пального на внутрішньому ринку. Відповідно до цієї норми до платників акцизного податку, які здійснюють реалізацію пального, крім виробників, імпортерів та суб’єктів роздрібної торгівлі пальним, віднесено осіб, які реалізують пальне (п.п.212.1.15 п.212.1 ст.212 Кодексу).
Відповідно до п.1 розділу ІІ Закону №909 норми (щодо доповнення Кодексу статтями 231 та 232) про запровадження акцизних накладних при реалізації пального, Єдиного реєстру акцизних накладних та системи електронного адміністрування реалізації пального набирають чинності з 1 березня 2016 року.
Отже, для платників, визначених підпунктом 212.1.15 пункту 212.1 статті 212 Кодексу, – осіб, які реалізують пальне, – першим звітним (податковим) періодом буде березень 2016 року.
Таким чином, зазначені платники акцизного податку будуть зобов’язані, після затвердження Порядку ведення реєстру платників акцизного податку з реалізації пального та Заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального, зареєструватися платником акцизного податку та до 20 квітня 2016 року подати декларацію з акцизного податку за звітний (податковий) період – березень 2016 року за формами, встановленими Міністерством фінансів України .
Повідомляємо, що Порядок ведення реєстру платників акцизного податку з реалізації пального, Порядок ведення Єдиного реєстру акцизних накладних, Порядок електронного адміністрування реалізації пального та відповідні зміни до форм декларації з акцизного податку розробляються та найближчим часом будуть оприлюднені на веб-порталах ДФС та Міністерства фінансів України.
До запровадження нових форм звітності виробники, імпортери та особи – суб’єкти господарювання роздрібної торгівлі, які здійснюють реалізацію підакцизних товарів, зокрема пального, та відповідно до пп.212.1.1, 212.1.2, 212.1.11 п.212.1 ст.212 Кодексу є платниками акцизного податку, подають декларацію з акцизного податку за звітні (податкові) періоди 2016 року за формами, затвердженими наказом Міністерства фінансів України від 23.01.2015 №14 «Про затвердження форми декларації акцизного податку, Порядку заповнення та подання декларації акцизного податку», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 за № 105/26550.
Сектор комунікацій Слов’янської ОДПІ

У 2016 році діятимуть два реєстри заяв про повернення бюджетного відшкодування ПДВ

Згідно Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 р. №909 в 2016 році ДФС України буде здійснювати формування та ведення двох реєстрів заяв щодо повернення бюджетного відшкодування:
1) Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування платникам податку, які відповідають критеріям, визначених п. 200.19 статті 200 ПКУ;
2) Реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування платникам податку, які НЕ відповідають критеріям, визначеним п. 200.19 статті 200 ПКУ.
Критерії платників податку, одночасна відповідність яким є підставою для внесення заяви про повернення суми бюджетного відшкодування такого платника до першого Реєстру заяв, такі:
- не перебувають у судових процедурах банкрутства відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» від 14.05.1992 р. № 2343-XII;
- юридичні особи та фізичні особи-підприємці, включені до Єдиного державного реєстру юросіб та фізосіб-підприємців і до цього реєстру стосовно них не внесено записів про:
а) відсутність підтвердження відомостей;
б) відсутність за місцезнаходженням (місцем проживання);
в) прийняття рішень про виділ, припинення юридичної особи, підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця;
г) визнання повністю або частково недійсними установчих документів чи змін до установчих документів юридичної особи;
ґ) припинення державної реєстрації юридичної особи чи підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця та стосовно таких осіб відсутні рішення або відомості, на підставі яких проводиться державна реєстрація припинення юридичної особи чи підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця;
- мають необоротні активи, залишкова балансова вартість яких на звітну дату за даними податкового обліку перевищує втричі суму податку, заявлену до відшкодування, або отримали строком на 1 рік від банківської установи, перелік яких визначається Кабміном, фінансову гарантію, що діє із дня подання відповідної заявки про повернення суми бюджетного відшкодування (у разі якщо за результатами перевірки встановлено порушення норм податкового законодавства в частині зайво заявлених сум податку до бюджетного відшкодування, така фінансова гарантія має бути подовжена додатково на строк до 2-х років), а також здійснюють операції з вивезення товарів із митної території України в митному режимі експорту, питома вага яких протягом попередніх 12 послідовних звітних податкових періодів (місяців) сукупно становить не менш ніж 40% загального обсягу поставок (для платників податку із квартальним звітним періодом – протягом попередніх 4-х послідовних звітних періодів).
Заяви про повернення сум бюджетного відшкодування автоматично вносяться до відповідного Реєстру заяв про повернення суми бюджетного відшкодування протягом операційного дня їх отримання в хронологічному порядку їх надходження.
Слід зауважити, що Порядок ведення та форма реєстрів заяв про повернення суми бюджетного відшкодування мають бути затверджені Кабміном. Порядок визначення відповідності платника податку критеріям, зазначеним у п.200.19 ст.200 ПКУ, повинне затвердити Міністерство фінансів. Водночас перевірка відповідності платника податку зазначеним критеріям проводиться в автоматизованому режимі протягом 15 календарних днів після граничного строку подання звітності.

Сектор комунікацій Слов’янської ОДПІ

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: