Безсмертна слава Лицарства Крут: військовослужбовці Слов’янського полку Нацгвардії України взяли участь в урочистих заходах

4Військовослужбовці Слов’янського полку Національної гвардії України взяли участь в заходах «Безсмертна слава Лицарства Крут», які проводились творчим колективом Будинку культури с. Мирний Слов’янського району за ініціативою районного відділу культури та туризму райдержадміністрації.

29 січня українці вшановують пам'ять Героїв Крут — київських курсантів і козаків «вільного козацтва», які загинули у 1918 році під час боїв з кількатисячною армією Червоної армії під командуванням Михайла Муравйова. Бій продовжувався 5 годин міх чотирьохтисячним підрозділом більшовиків і загоном з київських курсантів та козаків в кількості чотирьохсот воїнів.

В пам'ять про загиблих патріотів в Слов’янську були проведені урочисті заходи із залученням місцевих закладів культури. В бібліотеці Будинку культури була оформлена виставка історичної літератури, присвячена героям битви під Крутами. За тематичний вечір були запрошені і військовослужбовці Національної гвардії України.

Під час проведення заходу присутні поглибили свої знання про героїчну сторінку нашої історії — бою під Крутами, прослухали пісню «Молитва» у виконанні методиста Районно-організаційного центру культури Сергія Марусіна. А також поетичні твори, присвячені цій даті у виконанні творчого колективу Будинку культури.

Після закінчення заходу в бібліотеці учасники заходу мали можливість покласти квіти до пам’ятного хресту «Герої не вмирають».

1 2 3

Група інформації і комунікації Східного ОТО
фото Людмили Стрижко

2
1

Эта запись была размещена в рубрики: