У Слов’янську пройшли змагання в рамках «Шкільної футзальної ліги України»

Школьная_футзальная_лига_3
28-29 січня 2016 року у спортивному залі комунального позашкільного навчального закладу «Міська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» відбувся міський етап змагань з футзалу серед учнів 2004/2005 років народження в рамках «Шкільної футзальної ліги України».

Участь у змаганнях прийняли команди 13-ти загальноосвітніх шкіл міста: №№ 1, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 15, 16, 17, ЗОШ-інтернат № 1, Миколаївська ЗОШ №3.

Після першого ігрового дня визначилися 6 команд загальноосвітніх шкіл, які проходять до фінального туру міських змагань.

Згідно жеребкування ЗОШ №№ 1, 6, 9, 10, 12, 17 були розділені на дві групи, де ігри проходили за коловою системою. За результатами всіх зіграних матчів у групах були визначені переможці – ЗОШ № 17 та ЗОШ № 12, які у фіналі і розіграли «золото» турніру.

Фінал видався динамічний та насичений ігровими моментами з боку обох команд, але більше спортивного везіння було на стороні команди ЗОШ № 17, яка і здобула перемогу з рахунком 3:2.

3 місце виборола команда загальноосвітньої школи № 10.

Також були визначені кращі гравці, ними стали:

  • - кращий бомбардир – Лях Максим (ЗОШ № 12)
  • - кращий захисник – Ковальов Владислав (ЗОШ № 9)
  • - кращий нападаючий – Молодюк Єлизавета (ЗОШ № 10)
  • - кращий воротар – Москалець Дмитро (ЗОШ № 17)

Команда-переможець отримала кубок, а гравці команд-переможців та призерів, а також кращі гравці в номінаціях нагородженні грамотами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Слов’янської міської ради.

Команда загальноосвітньої школи № 17 буде представляти місто Слов’янськ на наступному етапі «Шкільної футзальної ліги України» -  зональних обласних змаганнях, які відбудуться у Слов’янську в лютому.

У подальшому, бажаємо всім гравцям не зупинятися на досягнутому, а продовжувати тренуватися та показувати нові, ще кращі результати!

Школьная_футзальная_лига_1 Школьная_футзальная_лига_2 Школьная_футзальная_лига_4 Школьная_футзальная_лига_5 Школьная_футзальная_лига_6 Школьная_футзальная_лига_7

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: