Донецька область буде першою підключена до системи електронних торгів, – голова Донецької обладміністрації Павло Жебрівський

жебривскийЯк розповів голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, найближчим часом тендерну процедуру по області буде спрощено.

- З квітня електронні торги зможуть використовувати лише центральні органи виконавчої влади. Але ми (обладміністрація - ред.) вже написали листа, тому Донецька область буде єдиною, що також буде підключена до системи електронних торгів.

Це, на думку Павла Жебрівського, дозволить зекономити 40-50 днів часу під час відновлення постраждалих будинків.

Як приклад голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації привів відновлення будинку по вулиці Бульварній, 4 у Слов'янську. Адже, як відомо, тендерна процедура і виділення коштів по цьому об'єкту було проведене у червні, а роботи розпочалися лише наприкінці вересня.

Таким чином, у обладміністрації сподіваються, що відновлення великої кількості зруйнованих житлових будинків Донецької області пришвидшиться і дозволить позбутися бюрократичної тяганини.

Читайте: Если жители хотят, чтобы у них было тепло и по-европейски, – будем помогать: в обладминистрации планируют масштабное “утепление” Славянска

Катерина Колмикова

Діловий Слов'янськ

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: