У Слов’янській райдержадміністрації на засіданні комісії розглянули звернення громадян району

IMG_0028

29 січня голова РДА Олег Власов провів засідання комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян району.

Під час засідання було розглянуто два питання. Про підсумки роботи комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян за 2015 рік доповіла головний спеціаліст відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Тетяна Касяненко:

- Відповідно до плану роботи комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян на 2015 рік проведено 10 засідань комісії, на яких розглянуто результати розгляду 13 звернень громадян, з них: 5 – колективних, за підсумками 10 Днів контролю, 10 аналізів стану розгляду звернень громадян та заслухано звіти про роботу із зверненнями громадян голів 7 сільських та 1 селищної рад, а саме: Андріївської, Мирненської, Долинської, Малинівської, Маяківської, Привільської, Рай-Олександрівської сільських та Андріївської селищної рад. Головою комісії було надано 4 доручення, які виконано вчасно.

На завершення був заслуханий та затверджений план роботи комісії райдержадміністрації з питань розгляду звернень громадян на 2016 рік.

IMG_0027

IMG_0031

Читайте: У Слов’янському районі змінено назви 176 об’єктів та 2 назви населених пунктів

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: