У школах Слов’янського району пройшли уроки пам’яті героїв Крут

Крути2Всі заходи проводилися з метою ознайомлення учнів з однією із трагічних сторінок історії України, виховання почуття поваги до тих, хто заради незалежності України віддав своє життя.

29 січня до пам’ятної дати вшанування героїв Крут в Долинській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. відбулись уроки пам’яті «Спом’яни їх, не забудь!», «Пам’яті героїв Крут присвячується», бесіди «Бій під Крутами», «Забута історія України», години спілкування «Над Крутами – круки», «На грані двох тисячоліть чорніє хрест на білім полі».

Учні готували повідомлення про бій під Крутами, декламували поетичні твори, присвячені героям, вшановували пам'ять Героїв хвилиною мовчання. Лідери учнівського самоврядування підготували та провели у класах інформаційні хвилинки, на уроках історії розповідали про події, що відбувались у 1918 році. У шкільній бібліотеці оформлено виставку історичної літератури, присвяченої героям битви під Крутами.

Крути3Також пройшла година пам’яті «Герої Крут – борці за українську державність» у Маяківській ЗОШ І-ІІІст.. Під час проведення заходу старшокласники поглибили знання про героїчну сторінку нашої історії – бій під Крутами.

Учні читали поетичні твори, присвячені цій події, слухали пісні. Також на годині пам’яті було показано фільм «Крути». Проведення заходу сприяло вихованню в учнів почуття патріотизму, національної гідності, глибшому вивченню героїчних сторінок історії українського народу, формуванню готовності стати на захист Батьківщини.

В Билбасівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулася година пам’яті «Героям-захисникам України присвячується…». В актовій залі зібралися ті, кому небайдужа пам'ять про героїв-захисників України. Вчитель історії Людмила Мізенко та педагог-організатор Олена Ігнатенко висвітили трагічні події героїчного бою юних студентів під Крутами, його значення для сучасності. На виховний захід було запрошено бійців 95-го відділення аеромобільної бригади та волонтерів селища Билбасівки Ольгу та Георгія Ткачових. Директор школи Ірина Мусіхіна та учениця 7 класу Каміла Склярова, вручили воїнам АТО запашний каравай – символ гостинності нашого народу.

Билбасівка

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Читайте: У бібліотеках Слов’янського району пройшов цикл заходів до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: