Слов’янський район відвідав перший заступник губернатора Донеччини та закликав подбати про добробут робітників, піднявши їм заплати

IMG_0022

27 січня перший заступник голови ОДА Євген Вілінський завітав на інформаційну зустріч з представниками сільського господарства та підприємств району.

На початку заходу голова райдержадміністрації Олег Власов зачитав присутнім звернення голови Донецької ОДА П.І. Жебрівського до соціально відповідального бізнесу регіону з закликом не словом, а ділом проявити  соціальну відповідальність перед працівниками:

- Верховна Рада України зменшила ставку єдиного соціального внеску майже вдвічі – з 41% до 22%. Фактично такий крок дозволяє роботодавцеві без зростання фонду оплати праці збільшити зарплати працівникам на 15,6%.

Тому закликаємо всіх бізнес-керівників і власників підприємств зважити на складну соціально-економічну ситуацію, в якій нині перебуває Донеччина, і подбати про добробут своїх робітників, піднявши їм заплати на відповідний відсоток уже з 1 січня 2016 року. Це маркер, за яким обласна влада оцінюватиме, наскільки приватний сектор економіки Донеччини є соціально відповідальним і готовим до партнерства з державою.

Читайте: Губернатор Донецкой области призвал владельцев и руководителей предприятий увеличить зарплаты работникам

Далі Євген Вілінський звернувся до керівників підприємств посприяти ініціативі губернатора, а потім вислухав існуючі проблеми району. Після озвучених питань, які стосувалися земельних відносин, формування цінової політики на закупівлю сировини, оплати податків та ін., Євген Семенович завірив, що кожне питання після розгляду в облдержадміністрації буде направлене у вигляді пропозицій Уряду України.

IMG_0015 IMG_0019 IMG_0021

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: