В бібліотеках Слов’янського району відзначили День Соборності України. Фото

VLUU L100  / Samsung L100
З 19 січня до 23 січня в бібліотечних закладах Слов’янської районної централізованої бібліотечної системи для користувачів різних вікових категорій  пройшов цикл заходів «Україна – Соборна й Єдина...».

Як повідомила начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Олена Міляновська, книжкові виставки, виставки-панорами, експозиції книг, викладки літератури «Моя вишнева Україна», «Україна – безцінний скарб», «День Соборності України: мовою фактів і документів», «Україно соборна – моя гордість і слава!!!», «Україна – суверенна держава», працювали в усіх бібліотеках-філіях протягом тижня та знайомили користувачів з представленими книгами та публікаціями, які розповідають про події тих часів, про історичний шлях України та  висвітлюють  ідеї побудови української, самостійної, соборної держави та її значення в політичному життя сучасної України.

Літературно-історичний часопис «Україно соборна – моя гордість і слава», який пройшов в центральній районній бібліотеці-філії № 1 для дорослих смт Билбасівка та Билбасівській міській бібліотеці-філії № 6 для дітей, був присвячений цій знаменній історичній даті. Розповідь бібліотекарів про буремні 1918-1919 роки викликала у присутніх почуття радості і гордості за свій народ. Закінчився захід побажаннями миру, злагоди та єдності.

21 січня в Райгородоцькій міських бібліотеці-філії № 4 для дорослих та бібліотеці-філії № 7 для дітей,  Сергіївській сільській бібліотеці-філії № 23 та Андріївській сільській бібліотеці-філії № 8 для молоді старшого шкільного віку пройшов урок історії «Україна – соборна  незалежна держава», на який завітали користувачі з загальноосвітніх шкіл. Також присутні змогли ознайомитися з матеріалами, представленими на книжковій виставці-панорамі «На шляху до свободи та незалежності».

В Долинській сільській бібліотеці-філії № 12 та Богородичанській сільській бібліотеці-філії № 10 для користувачів різних вікових категорій пройшла презентація книжкової виставки «Україна соборна – моя гордість і слава» та виставка дитячих малюнків. Історико-пізнавальні години державності та години історії, години спілкування та тематичні уроки для дітей, підлітків та молоді пройшли під назвою «Славетна мить, що поєднала Україну», «І оживає все минуле», «Україна, соборна держава, сонценосна колиска моя», «Україною Ви жили, за Україну полягли» в бібліотеках-філіях сіл Новомиколаївка, Малинівка, сел.Андріївка, Дмитрівка, Мирне, Красноармійське, Майдан, Прелесне, Рай-Олександрівка, Тетянівка, Хрестище, Привілля.

Під час заходів бібліотекарі розповідали присутнім не лише про історичні події боротьби українського народу за Соборність, але й звернули особливу увагу на сьогоденні події на Сході України. Також кожен з присутніх мав можливість висловити свою точку зору щодо цілісності та єдності українських земель, а ще самі виступаючі закликали вірити, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, залишиться непорушною.

VLUU L100  / Samsung L100

000_0015 20160122_103852 20160122_110638 IMAG1415 IMG_7595_1_ IMG_20160122_144132 OLYMPUS DIGITAL CAMERA SAM_4507

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: