Звернення, заробітна плата, захворювання: відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, управлінь та служб Слов’янського району

IMG_0001
25 січня голова райдержадміністрації Олег Власов провів апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь та служб району.

За традицією нарада розпочалася з питання стосовно стану розгляду звернень громадян та виконання контрольних документів за минулий тиждень. З відповідною інформацію виступила начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Лариса Медвєдєва:

- До райдержадміністрації надійшло 4 звернення з питань соціальних захисту, 2 з яких через Донецький обласний контактний центр. В стадії розгляду знаходяться 12 звернень, на додатковому контролі – 9. Через Урядову гарячу лінію надійшло 35 звернень, в яких більшість питань також стосувались соціального захисту та житлово-комунального господарства. Всього протягом минулого тижня задоволено 6 звернень, 69 – знаходяться в стадії розгляду. По «Телефону довіри» за минулий тиждень повідомлень не надходило.

Далі на нараді були розглянуті питання, які стосувалися стану виплати заробітної плати на підприємствах та погашення недоїмки в бюджет району, а також про нове в законодавстві.

Окремо під час засідання було розглянуто питання стану захворювання ГРВІ серед жителів району.

Як повідомила головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Холостова, епідеміологічний поріг за минулий тиждень знизився майже у двічі та сьогодні перевищує у 1,5 рази. Тоді як тиждень тому він перевищував у 2,8 рази. До 28 січня шкільні заклади знаходяться на карантині.

Після виступів доповідачів були вирішені поточні питання і проблеми та запланована робота на тиждень. Питання стосовно моніторингу епідеміологічної ситуації у районі – на особистому контролі голови РДА.

IMG_0004

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: