Схід і Захід Разом: Різдво в Карпатах

жек2
У період з 16 по 20 січня 2016 року у місті Івано-Франківськ проходив проект "Схід і Захід Разом", в якому прийняв участь і мешканець Слов'янська Євген Скрипник.

Проект проходив вже восьмий рік поспіль на різдвяні свята, а у цьому році, символічно проект відбувся на Хрещення, бо він дійсно переріс фазу народження і підійшов до Хрещення.

"Группа складалася з гостей з Краматорська, Авдійовки, Дружківки, Слов'янська, також не оминули увагою і переселенців, котрі вже більше року живуть у Івано-Франківську, але не забувають про Батьківщину. Також до группи вибірково приєднувалися активісти міста, котрі горіли ідеєю об'єднання країни

Основною метою проекту у цьому році було підписання угоди про побратимство між Івано-Франківськом та Краматорськом, але у зв’язку з важкою епідеміологічною ситуацією у Краматорську, мер міста не зміг приїхати, а підписання угоди просто було відкладено на певний час. Але учасники проекту зі Сходу та Заходу вирішили не втрачати шансу для діалогу, та попрацювали над програмою співпраці міст-побратимів.

22
Учасники проекту були залучені до програми розробленою ВГМО “Осмомисли” котра пройшла під девізом: “Борітесь – поборите!”

Презентації міських ініціатив, що пройшли важкий шлях від ідеї до реалізації, завдяки прагненню місцевих активістів робити місто краще. Екскурсія до відреставрованої криївки УПА, де через зраду загинуло 7 хлопців,котрі боролися за незалежність України. Презентація книги “Прикарпатці в АТО” у видавництві "Лілея-НВ"

26
Лекція-бесіда про “Бандерівців” Заходу і Сходу, котра взагалі руйнує усі стереотипи про УПА та бандерівців, але все ж таки розповідає про героїзм молодих хлопців, що прагнули Вільної та Єдиної України

Але скільки б заходів не було у цьому проекті, головне те, що він став платформою, платформою для діалогу між різними поколіннями, стереотипами, поглядами, соціальним статусом та цінностям, але однією метою – об’єднання України.

жек1
Фінальною крапкою проекту став круглий стіл між місцевою владою Івано-Франківська та учасниками проекту, де усі напрацювання були представлені у вигляді конкретних проектів для реалізації побратимства міст. Що ж, чекаємо новин з Краматорська про його нового брата!"

Євген Скрипник, фото автора

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: