У Слов’янському районі відзначили День Соборності України покладанням квітів до пам’ятного знаку героям АТО між Слов’янськом та Краматорськом

покладання

22 січня з нагоди відзначення Дня Соборності України у Донецькій області біля пам’ятного знаку героям АТО між м. Слов’янськ та м. Краматорськ відбулося урочисте покладання квітів.

Ідея соборності стала загальнонаціональною мрією, невід’ємною частиною всіх українських визвольних програм наступного періоду. Величезні жертви, віддані на вівтар волі та незалежності, навчили українських патріотів всюди, куди б закинула їх доля, бачити в своїх мріях і боротися за єдину соборну, вільну та незалежну Україну.

Зібрання у цей день біля пам’ятника героям АТО невипадково – це місце загибелі українських героїв: сержанта 25-ї аеромобільної бригади повітрянодесантних військ Романа Менделя та старшого солдата 25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади Олександра Серебрякова. Вони, як і всі учасники АТО, стояли за незалежну та соборну Україну. Саме тому в цей день важливо пам’ятати тих, хто віддав своє життя заради миру на нашій українській землі.

Після вшанування пам’яті загиблих українських героїв хвилиною мовчання голова райдержадміністрації Олег Власов та голова райради Костянтин Черніков поклали квіти до пам’ятного знаку.

IMG_0022

IMG_0002 IMG_0012 IMG_0013 IMG_0015 IMG_0017 IMG_0018

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

3
1

Эта запись была размещена в рубрики: