Відбулося засідання колегії Слов’янської РДА

IMG_0045
20 січня у залі засідань районної ради під головуванням керівника райдержадміністрації Олега Власова відбулася колегія.

Засідання колегії проведено за участю начальників відділів та управлінь райдержадміністрації, сільських та селищних голів, голів постійних депутатських комісій, керівників підприємств, установ та організацій району, а також представників політичних партій та ЗМІ.

Після затвердження регламенту роботи присутні перейшли до розгляду першого питання порядку денного, а саме «Про підсумки роботи по розгляду звернень громадян в Слов’янській райдержадміністрації за 2015 рік». Після виступу начальника відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Лариси Мєдвєдєвої з доповіддю за даним питанням проект рішення був прийнятий за основу та в цілому.

Другим й останнім порядку денного засідання значилося питання «Про хід виконання розпорядження райдержадміністрації від 03.09.2012 № 494 «Про заходи з професійної орієнтації населення Слов’янського району на період за 2012-2015 роки», з яким присутніх ознайомила заступник директора Слов’янського міського центру зайнятості Любов Савченко. Після розгляду проекту присутні одноголосно прийняли його за основу та в цілому.

IMG_0050 IMG_0052

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: