Відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, управлінь та служб Слов’янського району

район2

18 січня голова райдержадміністрації Олег Власов провів апаратну нараду з керівниками відділів, управлінь та служб району.

район1Перша у поточному році нарада розпочалася з питань стосовно стану розгляду звернень громадян та виконання контрольних документів. З відповідною інформацію виступила начальник відділу діловодства та контролю райдержадміністрації Лариса Медвєдєва:

- З початку року до РДА надійшло 2 письмових та 4 усних звернення, задоволено 3 звернення, а саме: 2 – надано роз’яснення, 1 – відмовлено. В стадії розгляду знаходяться 10 звернень, на додатковому контролі – 8. Через Урядову гарячу лінію надійшло 41 звернення, в яких більшість питань стосувались соціального захисту. Також порушувались питання земельних відносин, заробітної плати, житлової політики. Всього протягом минулого тижня задоволено 17 звернень, 63 – знаходяться в стадії розгляду. По «Телефону довіри» за минулий тиждень повідомлень не надходило.

Далі на нараді були розглянуто питання «Про виплату заробітної плати бюджетним організаціям та установам та фінансування захищених статей видатків», за яким доповів заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Андрій Целовальников. Про стан розрахунків за спожиті енергоносії присутнім довів начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Андрій Матяшов:

- Рівень оплати населення району за спожиті житлово-комунальні послуги складає до 100 %. На сьогоднішній день в районі зареєстровано 18986 абонентів – споживачів електроенергії, з яких перевірено 15348 абонентів. За спожиту послугу у грудні 2015 року нараховано – 1566,7 тис. грн., з яких оплачено 1813,1 тис. грн. Отже, рівень оплати за грудень за енергоносії складає більш 100 %. Крім того, в районі зареєстровано 4020 абонентів – споживачів побутового газу. За спожиту послугу нараховано 477,95 тис. грн., з яких оплачено 92 %. Рівень оплати населенням сел. Мирне за водопостачання, водовідведення за грудень склав – 80% (сплачено 32,516 тис.грн., з нарахованих 40,539 тис.грн.). Заборгованість станом на 01.01.2016 – 191, 353 тис.грн.

IMG_0034Також присутні заслухали інформацію «Про стан розгляду звернень громадян» завідувача сектору з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Вікторії Павлюк:

- Протягом 2015 року до Центру надання адміністративних послуг звернулось 4073 суб’єкта, яким були надані консультації, з них 3932 адміністративні послуги та 141 відмови. Постійно проводиться відповідна робота по залучанню всіх суб’єктів надання адміністративних послуг зазначених в переліку до співпраці. Проте у зв’язку з невідповідністю деяких законодавчих актів та їх несумісність між собою призводить до ускладнення початку роботи. Також планується найближчим часом почати співпрацювати.

з Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю у Донецькій області. Для цього переглядається та вносяться відповідні зміни до переліку адміністративних послуг.

На завершення начальник управління Пенсійного фонду України в м. Слов’янськ та Слов’янському районі Олена Литвиненко доповіла по питанню щодо фінансування виплати пенсій та грошової допомоги:

- Борг по платежам до бюджету ПФУ по Слов’янському району складає 2299,4 тис. грн., та збільшився порівняно з 01.01.2015 року на 373,3 тис. грн. Борг по страховим внескам складає 649,8 тис.грн.; по «пільговим пенсіям» та «науці» - 1624,8 тис.грн.; по регресним вимогам – 24,8 тис.грн. Кількість отримувачів пенсій по району складає 21259 осіб. Протягом грудня призначено 799 нових пенсій, проводились перерахунки пенсій по особистим заявам пенсіонерів. Середній розмір пенсії станом на 01.01.2016 складає 2923,35 грн. Значне збільшення середнього розміру пов’язано із взяттям на облік переселенців із зони АТО та виплатою заборгованості пенсій від 1 до 16 місяців.

Окремо на нараді було розглянуто питання стану захворювання ГРВІ серед жителів району. Як повідомила головний лікар КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Холостова, епідеміологічний поріг перевищено майже у три рази. Найбільш захворілих зареєстровано серед жителів с. Райгородок, Маяки, Перелесне, Хрестище, з яких 45 % - діти віком 5-14 років.

Після виступів доповідачів були вирішені поточні питання і проблеми та запланована робота на тиждень. Питання стосовно моніторингу епідеміологічної ситуації у районі голова РДА взяв на особистий контроль, доручивши медикам надавати відповідну інформацію щоденно.

IMG_0022 IMG_0031 IMG_0035

Сектор з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю
Слов'янської райдержадміністрації

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: