Марафон активних громадян у Слов’янську закінчився врученням сертифікатів

теп1У Слов'янську закінчився третій день марафону активних громадян! Кажуть, ми з Марією Салаган цілком походимо на місцевих жителів, вже й колір шкіри зрівнявся! - пише на своїй сторінці в Фейсбук фасілітатор та тренер Ірина Полєтуха.

Не всі дочекались завершення, але сертифікуємо гарненько кожного:) Дякую Усім учасникам та колегам з платформи ініціатив за теплий прийом, активну участь та збагачення нашого культурного багажу!

теп3
Тренінг "Активні громадяни" - Слов'янськ проходив 15-17 січня на платформі "Теплиця" в Слов'янску. “Активні громадяни” це програма Британської Ради для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку.

теп2

Проект стартував в 2009 році та реалізується більше ніж у 40 країнах Близького Сходу, Північної Африки, Європи, Південної та Східної Азії.

Мета проекту - сприяння соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок, які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї України, насамперед на сході України.

Едуард Торський
Деловой Славянск

2
0

Эта запись была размещена в рубрики: