Як бійці нацгвардії допомогали мешканцям Слов’янська боротися з снігопадом: фотофакт

7

Нещодавно в Слов’янську випала чимала кількість снігу, температура повітря значно понизилася, і місто виявилось не готовим до такої кількості опадів, тому гвардійці військової частини 3035 надали посильну допомогу місцевим мешканцям боротися зі снігопадом.

В першу чергу бійці вирішили прийти на допомогу найменшим мешканцям міста – дітлахам. В найбільш засніжені дні солдати допомогли прибрати від великої кількості снігу чотири корпуси шкільного подвір’я школи №20, розвантажити шкільне майно, підготувати школу до зустрічі дітлахів після новорічних та карантинних канікул.

Також військовослужбовці частини допомогли побороти снігові замети в центрі соціально-психологічної реабілітації дітей Слов’янська та порадували малечу солодкими подарунками. Доречи нацгвардійці вже не вперше відвідують цей заклад під час новорічних свят, минулого року від «військового Діда Мороза» малеча отримала маленькі подарунки та солодощі.

«Це лише маленька частина того, що ми можемо зробити для допомоги жителям міста, а особливо дітям, адже вони наше майбутнє, ми плануємо і надалі допомагати місцевим мешканцям, хоч на нас і чекає щоденна нелегка служба по охороні громадського порядку», – наголосив солдат Дмитро Коцюба.

1 2 3 5 102_9247

Капітан Анатолій Гришко,
фото автора

7
0

Эта запись была размещена в рубрики: